Çılgın Dershane Kampta Oyuncuları İsimleri nelerdir - Çılgın Dershane Kampta fragman izle - Çılgın Dershane Kampta fotolar - çılgın dersane oyuncularıİstanbul Özlem Dersanesi'nin sahibi Hadi'nin (Cüneyt Arkın) yönetiminde başlayan kampa öğrenciler ve öğretmenler büyük bir heyecanla katılırlar. Çocukluk arkadaşı olan ancak o yıllarda birbirilerine olan duygularını bir türlü ifade edemeyen Berksan (Berksan) ve Bahar ne tesadüftür ki bu kampta bir araya gelirler.

İkisinin de yaşamında çok büyük değişiklikler olmuştur. Berksan artık herkes tarafından tanınan ünlü bir pop stardır. Ancak iki genç arasında yıllarca bastırılan duygular bu kampta ortaya çıkar. Fakat bu durumdan hiç de mutlu olmayacak bir üçüncü kişi vardır.

Öğretmenler arasında da aşk kıvılcımları ortaya çıkmaya başlar. Seksi Coğrafyacı ile yollarını ayıran Mustafa (Mustafa Topaloğlu) ile Yüksel (Sibel Tüzün) arasındaki yakınlaşma gün geçtikçe artmaktadır. Bu arada Hadi'yi çökertmek için sayısız yola başvuran Şahin, çalışmalarını sürdürmekte ve yeni yeni planlar yapmaktadır.

Çılgın Dersan eKampta bu akşam Star ekranlarında

Çılgın dershane kampta oyuncuları

Cüneyt Arkın, Alp Kırşan, Paşhan Yılmazel, Fırat Çöloğlu, Ceyda Ateş, Ozan Aydemir, Duygu Çetinkaya, Oğuzhan Yıldız, Sevil Uyar, Bahar Akça, Simge Tertemiz, Berksan Özer, Sibel Tüzün, Alp Çoker, Okan Karacan, Faruk Aksoy, Berke Hürcan, Mustafa Topaloğlu, Merve Atalar, Ahmet Erim, Ercü Turan, Berna Yılmaz, Görkem Gürsoy, Birol Engeler, İlhan Daner, Ulaş Özer, Yalçın Otağ

Çılgın Dersane Kampta resimleri

Çılgın Dersane Kampta Fragman

[YOUTUBE]yNbpC6DBksk[/YOUTUBE]

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 7983
favori
like
share