[COLOR=coral]Her ikisi de mümkün; hem aşık hem de mutlu olabilirsiniz. Elbette bazı şartları yerine getirmeyi kabul ederseniz... Yani anlayacağınız size büyük iş düşüyor!


Sabır, sabır, sabır

Kesinlikle! Bizler karşı cinsten çok şey bekleriz ama sabırlı olmayı beceremezsek de havamızı alırız. Daha ilişkinin başında "Seni seviyorum" kelimelerini duymayı, daha fazla ilgi görmeyi, daha fazla vakit geçirmeyi isteriz. İsteriz de isteriz. Oysa, insanlar genellikle duygularını açıklama konularını biraz ağırdan alırlar. Onu sıkmayın ve sabırlı olun.

Kusursuzu aramayın

Dünya üzerindeki her insan, koluna takıp gezmekten gurur duyacağı biriyle beraber olmak ister. Ama kimse mükemmel değil işte, herkesin bir kusuru var. Kabul edin, sizin de! Öyleyse sevgilinizi, fiziksel özellikleri ya da sizinle uyuşmayan, kişisel özellikleri nedeniyle yargılamayın. Eğer aşıksanız, iyi vakit geçiriyorsanız insanların ne dediğine aldırmayıp, ufak tefek sorunları kafanıza takmayın.

İlişkide güven esastır

Eğer sürekli sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını düşünür, her an telefonla arayıp ne yaptığını sorar, her konuştuğu karşı cinsi kıskanarak sorun çıkarırsanız, dolu dizgin bir aşkı bir hiç yüzünden noktalayabilirsiniz. Ona güvenmeyi öğrenmelisiniz.

Rol yapmayın

Ona kendinizi beğendirmek için rol yapmanız gerekmiyor. Örneğin, çok iyi bir çift olabileceğinizi ispat etmek için, sevdiği her şeyi sevmek zorunda değilsiniz. Kim her dediğini "Ben de", "Bence de" diye onaylayan biriyle beraber olmak ister ki!

Bazen yoruma gerek kalmaz

Bazen ilgili, bazen ilgisiz, bazen sevecen, bazen hoyrat, bazen anlayışlı, bazen kaprisli... İnsanlar yaptıkları hareketleri neden yaptıklarını çoğu zaman bilmezler. O halde siz neden onları çözümlemek için zaman kaybedesiniz ki?

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 471
favori
like
share
*_Yakamoz_* Tarih: 04.08.2006 13:34
[COLOR=orangered]SABIRVE SAYGI ALTIN ANAHTARDIR AÇILMASI ZOR OLAN BÜTÜN KAPALI KAPILARI SONUNA KADAR AÇAR.TECRÜBE İLE SABİT OLUP TAVSİYE EDERİM.ELLERİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
BoardBeLasi Tarih: 26.06.2006 15:30
aşık ve mutlu olmak için her iki tarafında anlayış, güven ve sabırlı olması gerekir.

ve saygi
missx Tarih: 16.06.2006 15:28
kendi benliğimizden kopmayıp saygı ve sevgi çercevesinde yaşanırsa mutlu olmak zor değil..
SU-PERISI Tarih: 04.06.2006 13:22
aşık ve mutlu olmak için her iki tarafında anlayış, güven ve sabırlı olması gerekir.