DÜNYACA ünlü diyetisyen Nicolas Perricone'nin 14 günde form tutmayı garanti eden diyeti, Takvim'de. Üstelik aç kalmadan, bunalıma girmeden. Yapmanız gereken, yediğiniz her şeyin doğal olmasına dikkat etmek.

Yağlarınızdan hızla kurtulun

Zayıflamaya çalışırken; kaslarınızı yeniden yapılandırmanız, cildinizin sarkmasını ve yaşlanmasını önlemeniz artık mümkün.

ERİTEN PROGRAM!
BURUŞUKLUKLARIN Tedavisi adlı kitabıyla tüm dünyaya adını duyuran, Amerika'nın önde gelen cilt uzmanı Dr. Nicholas Perricone, "Perricone Zayıflama Diyeti" adlı kitabını okuyucuları için hazırladı. Prestij Yayınları'ndan çıkan "Perricone Zayıflama Diyeti" kitabında, Dr. Perricone fazla kiloları hızla eritecek ve aynı zamanda cilde renk kazandırıp bedeni sağlıklı kaslarla güçlendirecek kapsamlı bir program sunuyor.

ÇARPICI BİR ÇÖZÜM
DR. Perricone, klinik belirti vermeyen, gözle görünmeyen iltihaplanmaların, akabinde hızlı yaşlanma ve sağlığı tehdit eden ciddi sorunlar ile obeziteye meydan verdiği hakkında ilginç bir konuyu ortaya çıkarttı. Geliştirdiği diyetle bu soruna çarpıcı bir çözüm getiren Dr. Perricone, diyetten kısa süre sonra etkili sonuçlar elde edeceğinizin garantisini veriyor.

YAŞAM TARZI...
BU diyetle önce kaslar zarar görmeden yağlarınız yok oluyor, ardından sağlıklı bir şekilde cildiniz sarkmadan zayıflıyorsunuz. Dr. Perricone bunun yolunu 3 kolay adımda anlatıyor. Kilolarınızdan güçlü kalarak kurtulurken, yaşlanma etkilerini de yok ederek genç bir görünüm kazanacağınızı belirten Uzman Dr. Nicholas Perricone, bunun sadece diyet değil, bir yaşam tarzı olması gerektiğini savunuyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 572
favori
like
share
BoardBeLasi Tarih: 23.06.2006 00:00
Emegine Saglik
casper Tarih: 14.06.2006 10:20
aman inşallah faydalı bi şeydir :20: