Bronzlaşmanıza az kaldı. Güneşin zararlı ışınlarından korunarak bronz bir tene sahip olmak istiyorsanız korumalı güneş kremleri, otobronzanlar ya da altın bazlı makyaj malzemelerini tercih edebilirsiniz

Deniz sezonu açılmak üzere. Yaz aylarında yakınında bir kumsal olsun olmasın, herkes bronz bir tene sahip olmak ister. Ancak diğer taraftan güneşin cilde zarar verdiği, özellikle de cilt kanserine neden olduğu hemen herkes tarafından dile getirilip kabul görüyor. Kozmetik markaları bu sorunun önüne geçmek için çeşitli ürünler hazırlıyor. Yüksek korumalı güneş yağları ve güneş kremleri, güneş sonrası bakıma yönelik ürünler ve otobronzanlar (bronzluk veren kremlerle spreyler) bunlardan bazıları. Pırıltılı makyaj malzemeleri ile de güneşle ya da güneşsiz sahip olduğunuz bronzluğu pekiştirebilirsiniz.

Deniz sonrası bakım
Güneş sonrasında kullanılan kremler cildin kızgınlığını alıp ferahlatıyor. Cildinize bakım yapıyor, nem ihtiyacını karşılıyor ve bronzluğun kalıcı olmasını sağlıyor.

Zararlı etkilerden korunun
Yüksek korumalı güneş yağları ve kremleri teniniz bronzlaşırken aynı zamanda cildi nemlendirdiği söyleniyor, içerikleri sayesinde kırışıklıkları ve ciltteki sarkmayı önlüyor. Aslında bu ürünleri sadece yazın değil, diğer aylarda da güneşin zararlı etkilerinden korunmak için kullanabilirsiniz.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 451
favori
like
share
Nerissa-Su Tarih: 26.05.2012 14:04
ellerine emeklerine sağlık
SU-PERISI Tarih: 09.07.2006 23:56
bronzlaşmak için güneşin zararlı ışınlarından korunmak için mutlaka güneş kremlerini kullanmalıyız,teşekkürler fadikcigim
hOney Tarih: 09.07.2006 22:01
ßende soLaryuma qitmeyi dü$ünüyorum kaC haftadir haLa qitCemmm

ßu qidi$Le ßeyaz kaLcam yha iyiCe aLmanLara ßenZedik :8: