World Series by Renault Organizasyonu, haftasonu İstanbul'da yapılacak.İstanbul Park'da gerçekleştirilecek organizasyonda, yarış severler Formula 1 tadında yarışlar izleyecek.

Renault'un organizasyonunda, Formula Renault 3.5, Eurocap Formula Renault 2.0 ve Eurocup Megane Trophy olmak üzere 3 kategoride yarışlar düzenlenecek.

Formula Renault 3.5, Eurocup Formula Renault 2.0 ve Eurocup MeganeTrophy'i kapsayan ve birbirini tamamlayan 3 şampiyonadan oluşan World Series by Renault organizasyonu dahilinde, spor tutkunları ve eğlence meraklıları tüm etkinlikleri ücretsiz izleyebilecek.

Bu arada Renault F1 Team 3. pilotu Heikki Kovalainen, organizasyonsırasında gösteri yapacak. Ayrıca yarış severler, pit-stop etkinlikleri, test sürüşü yapma fırsatı, çok özel standlar, sokakta ilk adımlar çocuk trafik alanı, skid car, carting etkinlikleri, playstation alanları ve simülatörleri ile keyifli anlar yaşayacak.

YARIŞSEVERLER İÇİN OTOBÜS SEFERLERİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi de organizasyonu takip etmek için 4. Levent, Taksim, Kadıköy ve Bostancı'dan saat 11.00 ve 13.00 saatleri arasında İstanbul Park'a seferler düzenleyecek.

Etkinlik kapsamında Pamela ile Mor ve Ötesi, 18 Haziran Pazar günü de Kenan Doğulu birer konser verecek.

Organizasyon, 18 Haziran Pazar günü yapılacak yarışlarla sona erecek.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 526
favori
like
share