Ülkerspor-Fenerbahçe flörtüÜlkerspor sözleşmeli oyuncuları Mirsad Türkcan, Oğuz Savaş ve Ömer Onan'ı Fenerbahçe'ye verme kararı aldı. Gelecek yıl Fenerbahçe'nin Ülkerspor'un yerine Euroleague'de mücadale etmesi de gündemde.

Fenerbahçe ve Ülkerspor arasındaki sponsorluk anlaşması genişliyor. Ülkerspor, 100. yılında basketbolda büyük hedefler belirleyen Fenerbahçe ile birleşme kararı aldı. Ülkerspor kulübü sözleşmesi bulunan üç sporcusu Mirsad Türkcan, Ömer Onan ve Oğuz Savaş'ı Fenerbahçe'ye verme kararı aldı.

Ülkerspor Başkanı Ali Doğan, Mirsad Türkcan, Ömer Onan ve Oğuz Savaş'a Çarşamba gecesi gece geç saatlerde evinde yaptığı görüşmede alınan kararı tebliğ ederken, Ülker'in Fenerbahçe ile yaptığı anlaşma gereği holdingten bir kişinin Fenerbahçe'nin yeni seçilecek Yönetim Kurulu listesine gireceği öğrenildi.
Ülker şirketinden Fenerbahçe yönetimine girecek isim aynı zamanda basketbol şubesinin başında yer alacak.

Ülkerspor'un yaşanan bu gelişmelerin ardından Türkiye Basketbol Ligi'nde önümüzdeki sezon mücadele edip etmeyeceği ise merak konusu. Fenerbahçe ile yapılan anlaşma gereği Ülkerspor önümüzdeki yıl mücadele etmeye hak kazandığı Eurolegue'i de sarı lacivertli kulübe devretmek için girişimlere başladı.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 586
favori
like
share
corleoni Tarih: 05.07.2006 22:19
paylaşım için sağol kardes