Buket Çakıcı Kimdir - Buket Çakıcı Resimleri - Buket Çakıcı Biyografisi - İbrahim Tatlıses’in asistanı Buket Çakıcı


Uzun yıllardır İbrahim Tatlıses’in yanında asistan olarak yer almaktadır.
ibrahim tatlıses'in menejeri damla çakıcı'nın ablasıdır.İbrahim Tatlıses’in sağ kolu olarak bilinir ve bütün programlarını düzenler. 13 Mart gecesinde düzenlenen silahlı saldırı sonucunda omuzundan yaralanmıştır. Sağlık durumu İbrahim Tatlıses’e göre iyidir.
Uzun yıllardır Tatlıses'in yanında çalışan ve İbrahim Tatlıses'in bu kadar şık giyinmesinde büyük rol oynayan Buket Çakıcı yani Damla Hanım hayati tehlikeyi atlattı...


Araçta İbrahim Beyin arkasında oturan ve üç kurşun isabet eden Buket Çakıcı uzun süren ameliyatın arkasında bekleyenlerini sevindirdi.

Buket Çakıcı, Tatlıses'in asistanlığını, Menajerliğini, imaj Meakerlığını kısacası işinde herşeyini üstleniyordu.
Buket Çakıcı hakkında çok fazla bir bilgi yok arkaplanda yer alan bir kişi.Hakkında bilinen bilgiler ise şunlar.Buket Çakıcı İbrahim Tatlıses’in yıllardır asistanlığını yaptı ve sanatçının tüm programlarını düzenleyen kişiydi adeta sağ kolu gibiydi.Şarkıcının Damla Çakıcı isimli bir menajeri olduğu ve Buket Çakıcı’nın kardeşi olduğu söyleniyor bu doğru değildir Damla, Buket Çakıcı’nın ikinci ismidr.


[url]http://www.main-board.com/magazin-haberleri/514253-ibrahim-tatlisese-silahli-saldiri-sisli-and-8217de-silahli-saldiri-goruntuler.html[/url]
[url]http://www.main-board.com/kim-kimdir/80587-ibrahim-tatlises.html[/url]
[url]http://www.main-board.com/unluler/514538-buket-cakici-resimleri.html[/url]

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 22148
favori
like
share