Kom, 2006 yazına damgasını vuran mayokinileri ve seksi bikinileri ile plajlarda dikkat çekmeye devam ediyor. Kom Mayo yine farklılık yaratarak tavus kuşu tüyündeki detaylı tasarımı ve ortaya çıkardığı gözalıcı desenleri, mayokini ve bikinilerine taşıdı. Tavus kuşunun tüylerindeki gözalıcı estetiğin ancak bir bayan vücudunda hayat bulacağı doğrultusuyla hazırlanan mayokini ve bikiniler, mavi ve yeşilin tüm tonlarıyla tasarlandı. Mayokini ve bikinilerin üzerine aynı tavus kuşunun tüylerinde olduğu gibi gözü andıran geometrik şekiller işlendi. Şekillerin
Mayokini ve bikiniler renkleri kadar modelleri ile dikkat çekiyor. Gerek bikini gerekse mayokinide alt kısım düz yeşil renkten oluşurken üst kısım desenli olarak hazırlandı.
Arkadan bakıldığında iki parçalı bikini gibi görünen mayokini önden sadece asimetrik bir kesimle alt kısma bir düğümle tutturuluyor. Mayokini ve bikini altının kenarları, geometrik şekilden oluşan halka boncuk ve kum boncuklarla birleştirilerek estetik bir görünüm elde ediliyor.
Tavus kuşunun tüm zerafetiyle hazırlanan mayokini ve bikiniler, plajlara farklı bir boyut getireceğe benziyor.
Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 727
favori
like
share
CADIKIZ Tarih: 05.07.2006 13:15
[COLOR=coral]harikalar :85:
sennur Tarih: 27.06.2006 17:53
çok teşekkürler superisi yaz geldi neredeyse geçecek ,bugüzel model içinde tekrar teşekkür ederim