fırat aydınyus hangi takımı tutuyor - fırat aydınyus hangi takımın taraftarı - beşiktaşlı hakemler

Fırat Aydınus - BEŞİKTAŞLIDIRBEŞİKTAŞLI HAKEMLER : Özgüç Türkalp, Aytekin Durmaz, Süleyman Abay, Mete Kalkavan, Suat Aslanboğa, Tolga Özkalfa

Fırat Aydınus Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi Gazete Yorumları
Fırat Aydınus maça tempo kazandırdı

FIFA hakemi Fırat Aydınus, önemli ve sonuca etki edebilecek ciddi bir hata yapmadı. Kabul edilir bir maç yönetti.

Aydınus'un, takımları oyundan düşürmemek ve eksik bırakmamak adına gösterebileceği bazı sarı kartlara başvurmaması böylesine müsabakalar için çok doğru yorumlardır. Avantajları iyi oynattı. Maça tempo kazandırdı. Topun oyunda fazla kalmasını da sağlamak için elinden gelen her şeyi yaptı.

Fıdat Aydınus, kartların birçoğunda haklı olmasına karşın Gökhan Zan için kullandığı sarı kart yanlıştı. Bu pozisyonda Gökhan'ın Niang'a faulü yoktu. Gökhan Gönül yardımcı hakemin verdiği taç kararına sinirlenip topa vurdu. Santos ceza alanına girerken topu koluyla düzeltip önüne aldı. Arda da Gökhan Gönül'e arkadan kayarak müdahale etti. Bu bölümlerde de sarı kartını cebinden çıkartabilirdi. Ancak tercihini sarı kart göstermemekten yana kullandı. Galatasaray'ın 57'de Servet ile 77'de de Yekta ile attığı gollerin ofsayt gerekçesiyle iptali doğruydu. Her iki yardımcı hakem de dün geceyi çok başarılı şekilde kapatan isimlerdi. Baros'un direkt kırmızı karttan dolayı atılması muhtemelen İngilizce söylediği bir küfürden olsa gerek. Çünkü küfürler artık dünya dilinde herkes tarafından biliniyor.

zaman

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 8431
favori
like
share