[COLOR=coral]

İnsanın kanını donduran olay Hindistanın Orissa Bölgesinde yaşandı. Bimbala Das, 2 bin kişinin katıldığı geleneksel bir Hint düğünüyle yılanla evlendi .Düğünde gelin ipek elbise giydi. Rahip çiftlere dua etti.Bhoi Ailesinin 30 yaşındaki kızları Bimbala Das, hastalıkla boğuştuğu günlerde karşısına çıkan kobra yılanına süt verdi. O andan itibaren rahatsızlığında düzelme olduğunu fark etti. Genç kız, kendisini iyileştirdiğine inandığı kobra yılanına aşık oldu. Bimbala Das, 2 bin kişinin katıldığı geleneksel bir Hint düğünüyle yılanla evlendi.

İLETİŞİM YOLU BULDUK

Yılanın, yuvasından çıkmadığı için bulunmadığı düğünde gelin ipek elbise giydi. Rahip, çift için dua etti. Gelin Das, Yılanlar konuşamadığı için özel şekilde iletişim kuruyoruz. Ne zaman yaşadığı yerin yakınına süt koysam, daima içmeye geliyor. Onu görmeye tepeye gittiğimde, bana asla zarar vermiyor dedi. Das, düğün gününden beri yılanın yaşadığı tepenin yakınlarındaki bir kulübede yaşıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 566
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 27.06.2006 14:19
sacma bir sey :9: :9: :9:
ozlems_o Tarih: 26.06.2006 07:55
insanların inançları bu kadar mı farklı olur yaa :20:

nasıl olur böle bişey ne yani yılan güya iyileşmesine sebep oldu diye ona aşık mı oldu :89:

bu kadar saçma bişey duymadım bundan sonra da duymam sanırım bu hayatta
lazmafia61 Tarih: 26.06.2006 03:57
hakkaten tuaf birsey yuce yarapim neler oluyor bu dunyada insanlar neler yapiyor yaff benimde tuafima gitti bu nasil birsey olunur allah allah :67:
MiRaGe Tarih: 25.06.2006 16:26
[COLOR=orangered]Şoka girmiş durumdayım.Kanım dondu arkadaşlar. Bu nasıl bir aşk ben hiç bir şey anlamadım.Anlayan varsa bana açıklasın lütfen.Hala şaşkınım, pc başında dondum kaldım