Çoğalarak seviyorum seni, giderek daha çok, herşeyi yeniden ögrenir gibi, ögrendiklerimi biriktirir gibi, çoğala çoğala. Uzaklığında da, yakınlığında da, her zamanda ve her mekanda.

Geceleri kısalıp gündüz oluyorsun, gündüzleri bitirip yıldız oluyorsun. Daha çok seviyorum seni, yaramın kanamasını kesen bir ilaç gibi. Bir kıvılcımdan, bir yangına dönüşür gibi, büyüyerek ve daha çok. Her an daha çok.

Seni sevmenin nöbetini tutuyorum, yüreğim ellerinde. Karda, kışta deli yağmurda. Mavide ve yeşilde, parlaklığı giderek artan bir çiçek gibi. Sevdikçe çoğalıyor benim parmaklığımda.

Sevdikçe çoğaltıyorum seni, çoğaltıkça daha çok seviyorum. Yollardaki sisi savuruyorum, rüzgar oluyorum. Aydınlığa koşuyorum. Yüzünü taşıyorum rüyalarıma, ellerin darılıyor, onarlı da çağırıyorum. Gülüyorsun, gülüşüne hayran oluyorum sevdikçe hayranlığımda çoğalıyor.

Sevdam hep bir an öncesinden daha büyük. Aşkım, daha kararlı, bulmuşken seni kaybetmemek adında. Seni seviyorum yaşama sevincim çoğalıyor, içimdeki kuşlar çoğalıyor.kanat çırpışlarını dinle hepsi senin aşkına uçuyor.

Görmesekte birbirimizi ne gam! Varsın işte oradasın. Onca aşk öğretemedi ama şimdi yalnızken de öğreniyorum seni sevmeyi. Öğrendikçe daha da çoğaltıyorum seni sevmeyi. Özlem aşkın çiçeği, özlemle birlikte aşkım da çoğalıyor.

Kaç acının sınavından geçtim ve başardım sonunda. Bir tek acıyı azaltıyorum içimde, seni çoğaltıyorum, çoğalttıkça acı yok oluyor. Şimdi yıldızları daha büyük gecelerin, daha çok. Seninle birlikte yıldızlar da çoğalıyor.

Korkma ne kadar çoğalırsan çoğal, yüreğim aşkını taşırmayacak kadar büyük. Sana dair ne varsa hepsini taşıyacak kadar güçlü. Senden gelecek her şeyi kucaklamaya hazır. Seni çoğalttıkça atacak. Geleceğini bilirse, sensizliğe de dayanacak ve sevgilim bu aşk seni de çoğaltacak&

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 420
favori
like
share
Serendipity Tarih: 03.07.2006 12:45
eline sağlık özlem

Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın
sakin75 Tarih: 03.07.2006 09:26
güzel çalışma
akilles Tarih: 02.07.2006 11:50
Ellerine sağlık ablacım
badmad_5 Tarih: 01.07.2006 22:23
çok güzel çok duygulandım

teşekkürler özlem abla