Bucaspor Futbol Okulu Bilgileri - Bucaspor Futbol Okulu İletişim Bilgisi - Bucaspor Futbol Okulu Hakkında - Bucaspor Futbol Okulu Telefon - Bucaspor Futbol Okulu Nerde


Futbol Okulları Misyonu ve Vizyonu
Cumartesi, 05 Mart 2011 16:54 yönetici MİSYONUMUZ (ÖZEL GÖREVİMİZ)

BUCA SPOR FUTBOL AKADEMİ BİLİM VE TEKNOLOJİDEN YARARLANARAK, TÜRK GENÇLERİNDEN ULUSLARARASI DÜZEYDE YARIŞMACI OLABİLECEK KAPASİTEDE ÜSTÜN NİTELİKLİ FUTBOLCULAR YETİŞTİRMEYİ, BU HİZMETİNİ ÖNCELİKLE BUCA SPOR VE GENÇ MİLLİ TAKIMLARIMIZ OLMAK ÜZERE TOPLUM YARARINA SUNMAYI GÖREV EDİNMİŞTİR .

Buca Spor Futbol Akademi misyonuna ulaşma yolunda;

İzmir’in, 700bin nüfuslu büyük bir merkez ilçesi olan Buca’nın, tek profesyonel kulübü olan Buca Spor, formasını kendi bünyesinden yetiştireceği sporculara yani gerçek sahiplerine giydirmek ve Milli Sporcular yetiştirmek, üstlendiğimiz yarışmacı misyonumuzdur.

Tüm branşlarda "Spor Okulları" kurmak, kadın-erkek tüm yaş gruplarındaki bireylere "Yaşam Boyu Spor" kavramını benimsetmek amacıyla, aktif spor faaliyetleri sağlamak ve Türk insanını sporla buluşturup spora yakınlaştırmak, üstlendiğimiz sosyal misyonumuzdur.

Buca Spor Kulübü’nü, UEFA kriterlerine uygun yapılandırmak ve kulübün, kendi faaliyetlerinden elde edilen gelirlerle yönetimini sağlamak, üstlendiğimiz kurumsal misyonumuzdur.

Tüm spor branşlarında faaliyet gösteren "BUCA SPOR AKADEMİSİ"ni (B.S.A) gelecek nesillere armağan etmektir.

VİZYONUMUZ (ÜLKÜMÜZ, İLERİ GÖRÜŞÜMÜZ)

YETİŞTİRECEĞİ ÜSTÜN NİTELİKLİ GENÇ FUTBOLCULAR İLE ÜLKEMİZİN FUTBOLDA ULUSLARARASI ORTAMLARDA SÜREKLİ BAŞARILAR ELDE ETMESİNE KATKIDA BULUNACAK, ÖVÜNÇ DUYULAN BİR FUTBOL AKADEMİSİ OLMAKTIR .

Buca Spor Futbol Akademisi vizyonuna ulaşma yolunda;

"Doğal yetenek" taraması sonucu belirlenecek olan 10-14 yaş arasındaki 100 çocuğu özel olarak yetiştirip onlara beslenme yardımı yapmak, beden ve ruh sağlığı kazandırarak "Ekip Bilinci" ve "Özgüven Duygusu'' yüksek yarışmacı sporcular olmalarını sağlamaktır.

Küçük yaşlardan itibaren, özellikle okul tatil dönemlerinde, yurt içi ve yurt dışı spor temaslarını yaparak, çocukların "sportif" anlamda yarışmacı kimliklerini geliştirmek,aynı zamanda çeşitli faaliyetlere katılmalarını sağlayarak,

çocukların "sosyal" anlamda üretken ve barışçı dünya insanı kimliklerini geliştirmek için çok gayret sarf edeceğiz.Özmen Cad. No:73 Buca /İZMİR
0 (232) 440 93 76

[url]http://www.bucasporfutbolokullari.com/index.php[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3280
favori
like
share