Güneş ışınları, ciltte ağır tahribata sebep oluyor... Kadınlar yeni geliştirilen bir maske ile bu sorundan kolayca kurtuluyor.

ÇÖZÜM: İDEAL BAKIM
YAZ aylarıyla birlikte bizi karşılayan sıcak güneş ve kadınlar için bronz bir ten, yazın en güzel armağanı... Ancak güneşin bir ters yüzü de cilde verdiği zarar... Yaz güneşinden mustarip olan kadınlar birçok farklı yöntem deniyor. Cildin uğradığı tahribat, cilt tipine göre uygulanacak ideal bir bakım programıyla giderilebiliyor.

10 YAŞ DAHA GENÇ!
GÜZELLİK Uzmanı Nesrin Sürer'in uyguladığı özel bir maske, ultraviyole ışınlarının tahribatına savaş açıyor. Ayrıca 10 yaş gençlik kazandıran maske uygulaması, özellikle tatilden dönen ve cildi yıpranmış kişilerin derdine deva... Bronzlaşmak için saatlerce güneşte kalanların yaptığı yanlışların faturası hayli fazla. Ciltteki bu olumsuz etkiler belirgin bir hal alınca kadınlardaki panik daha çok artıyor. Kahverengi lekelerin çirkin görüntüsü, kurumuş bir cilt ve pul pul olmuş bölgeler... Yazın rastlanan bu manzaralar, ilgi gösterilmediği takdirde ileride daha büyük sorunlara yol açabiliyor. Güzellik Uzmanı Sürer, "Güneşte uzun kalındığında, yaydığı ışınlar cilt için çok zararlı, erken yaşlanma tehlikesi yaratır. Merkezimize gelen hanımların çoğunluğunu tatilden dönenler oluşturuyor. Güneşin olumsuz etkilerine bio melokül içerikli pembe bir maske uyguluyoruz. Bu maske kırışıklıktan lekeye kadar pek çok sorunu yok ediyor" dedi. Kan dolaşımını artıran ve yüz çizgilerini yumuşatan maske, yüzde yüz doğal ürünlerden oluşuyor. Dış etkenler nedeniyle cildin kaybettiği kolojen ve gerekli etken maddeleri kazandırıyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2061
favori
like
share
minta Tarih: 11.07.2006 07:46
teşekkürler