Kemikler Şehri 2011 - Kemikler Şehri Filmi - Kemikler Şehri Fragmanı - Ölümcül Oyuncaklar

Kemikler Şehri 2011

Scott Stewart ; Ölümcül Oyuncaklar’ın ilk filmi Kemikler Şehrinin yönetmeni. Kendisi geçen günlerde , bir röportajında filmin nasıl olacağı , nerede çekileceği ve oyuncu seçimleri hakkında bir söyleşi verdi. İşte o haberler ;

” Bunu gerçekten çözmeye çalışıyoruz. ” diyor Stewart , ona ilk filmin New York Şehrinde çekip çekilmeyeceğini sorduğumuz zaman. ” Umarım filmi çekebildiğim kadar orada çekerim. Çünkü New York Kemikler Şehri için gerçek bir karakter gibi .”

” Gündüz New York çekimlerini olabildiğince doğal yapmaya çalışacağım. Tamamen gerçekçi , Clary’nin gerçekçiliğini , onun görüşünü filme yansıtmaya çalışacağım. Ve güneş battığı zaman işlerin Clary için nasıl değiştiğini görebileceğiz. Nasıl diğer kişilerin göremediği yaratıkları , insanları görebildiğini olabildiğince ekrana yansıtacağım. Film ilk dakikadan itibaren heyecan dolu , seksi ve tehlikeli olacaktır.”

Scott filmde yer alacak müzikler konusunda da dikkatli olacağını söylüyor.

” Müzikler , bir filmde gidişattı belirler. Ben de ilham verici muzikler olmasını istediğim için bu konuda çok dikkatli olacağım. ”

Son olarak Kemikler Şehrini renkli gözlükler ile seyretmek nasıl olur?

” Çok büyük olasılıkla seriyi 3D olarak çekeceğiz. Bunun için en büyük sebeplerimizden biri yeni bir kamera ile 2D’de olmayan bir renk acısı yakalamak. Harika bir kamera bu , gözün alabileceği bütün renkleri ekrana yansıtabiliyor. Görsel bir şölen olmasına dikkat edeceğiz. ”

Scott film hakkında çok umutlu olduğunu belirtiyor.3D olması bir avantaj mı yoksa dezavantaj mı ? Bu güven verici haberlerden sonra siz ne düşünüyorsunuz?


Ceviri – Düzen : OnreadTakım (Buket)

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2650
favori
like
share