İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'de, Teknik Direktör Arsene Wenger, ikinci lige düşürülen Juventus'tan, oyuncu transfer etmek için bir çaba göstermeyeceklerini söyledi.

Bir çok Avrupa kulübü mahkeme kararıyla Seri B'ye düşürülen Juventus'un yıldız oyuncularını kadrosuna dahil etmek için büyük çaba sarf ederken, Arsenal bu yarışın içinde olmayacaklarını açıkladı. Kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Fransız Teknik Direktör Arsene Wenger, İtalya'daki transfer pazarının karmakarışık olduğunu belirterek, kendilerinin bu futbolcuları transfer etmek gibi bir amaçlarının olmadığını ve bu yarışın içerisinde yer almayacaklarını ifade etti.

Wenger, Juventuslu oyuncuların kendilerine ödenen paraların çok yüksek olduğunun unutmamaları gerektiğini de vurgulayarak dünyada bu düzeydeki ücretleri futbolculara ödeyebilecek kulüp sayısının fazla olmadığını da belirtti.
Arsene Wenger, takımda sakatlığı bulunan Philippe Senderos'un yerine yeni bir transfer yapacaklarını da ifade etti. Wenger, Senderos'un, İsviçre Milli Takımı ile Dünya Kupası'na katıldığını ve burada yaşadığı sakatlık nedeniyle en az üç ay sahalardan uzak kalacağını da sözlerine ekleyerek, Senderos'un yerine West Bromwich Albion forması giyen defans oyuncusu Curtis Davies'i transfer etmek istediklerini söyledi.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 335
favori
like
share
kuduz73 Tarih: 31.07.2006 21:42
bende sikeci olduklari icin almazdim...
ugly__king__ Tarih: 28.07.2006 21:50
Paylaşım için teşekkürler... :85:
muko61 Tarih: 18.07.2006 16:26
emegine saglik