Ezan Programı; 5 vakit için ezan saatlerini bulunduğunuz ülke ve şehre göre belirtir, ezan vaktinde ise orjinal ezan sesi ile "Cep Telefonunuz Ezan Okur"...


Ezan programının deneme versiyonunu şimdi cep telefonunuza yükleyip, test edip kullanabilirsiniz. 2 Şekilde Cep telefonunuza yükleyebilirsiniz...


1 - wap.EzanVakti.com : Cep Telefonunuzun tarayıcısından wap.EzanVakti.com adresini girin ve programı cep telefonunuza yükleyin.


2 - Bilgisayarınıza Kaydedip Cep Telefonunuza Yükleyin : Ezan programını önce bilgisayarınıza kaydedip, kızılötesi ile cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Bu program sadece Nokia 7650, Nokia 3660, Nokia 3650, Nokia 6600, Nokia n_gage, Siemens SX1 telefonlarda çalışmaktadır.

Ben bilgisayara indiremedim ama isterseniz siz de [URL=http://www.ezanvakti.com]buraya tıklayarak sayfaya gidin ve deneyin...Sanırım cep telefonundan ezan sesini duyarak namaz vakitlerini öğrenmek en çok gurbetçi dostlarımın hoşuna gidecektir. Saygılar...

Beğeniler: 2
Favoriler: 2
İzlenmeler: 10962
favori
like
share
_sadoo_ Tarih: 05.02.2010 17:59
werdiginiz linklerin hepsi ücretli !!!
vatan312 Tarih: 01.08.2009 15:51
ellerinize saglık tşk
VELED25 Tarih: 18.07.2009 10:09
HEHE link vermisler google da ilk cikan parali programin sitesi bu
goksen Tarih: 30.06.2009 20:43
tesekürler
goksen Tarih: 27.06.2009 00:16
bilgiler icin sagol
kayadarm Tarih: 16.06.2009 22:30
selam nasil indiriliyor bunlar aradaslar yardimci olursaniz sevinirim
myrealite Tarih: 12.06.2009 09:49
Yazılıma Ait Özellikler;

* Diyanet İnternet düğmesine basarak, Diyanet İşlerinden (Wi-Fi/GPRS) üzerinden bulunduğunuz ile ait namaz vakitlerini ekranınıza getirebilirsiniz, tamamen güvenilirdir.
* İnternet bağlantısı olmayan kullanıcılar, Türkiye dışındakiler için Namaz vakitleri elle girilebilmektedir.
* Elle gireceğiniz GPS bilgileri (Enlem ve Boylama) göre Diyanete Uygun namaz vakitleri ve kıble açısını herhangi bir dış bağlantı olmaksızın ücretsiz (internet gerektirmeden) hesaplar.
* GPS'ten (yerleşik yada Bluetooth GPS) otomatik olarak enlem ve boylam bilgisi alınır. Diyanete uygun namaz vakitleri ve kıble açısını herhangi bir dış bağlantı olmaksızın ücretsiz (internet gerektirmeden) hesaplar.
* Kurulum gerektirmeden doğrudan .exe dosyası Compact Framework 2.0 yüklü cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır.
* Vakit öncesi istenilen dk. evvel ve istenilen adette hatırlatma yapabilir. Hatırlatma süresini kolayca değiştirebilirsiniz.
* 5 Vakitte her vakte özel farklı ezan okur, Ezanlar MP3 formatındadır, istediğiniz ezanı okutabilirsiniz, titreşimli uyarı da alabilirsiniz, otomatik Hesap seçeneği ile günlük namaz vakitlerini hesaplama formüllerinden hesaplayarak istenirse hergün yeniler.
* Gizli seçeneğini seçtiğinizde hatırlatma vakti sona erdiğinde otomatik program kendini kapatır, sadece namaz vakitlerinde uyarı için açılır. (Sistem kaynaklarını ekonomik kullanır.)
* Bir sonraki hatırlatmayı yapacağı saat sarı renkte bilgi olarak ekranın sağ alt köşesinde verilir.
* Hesaplanan vakitlerin hangi güne ait olduğu bilgisi görüntülenir.
* Sabah ezanını güneşten 1 saat evvel okur. (Hanefi Mezhebine uygun olarak.) yada Şafi Mezhebi seçeneği ile ezanın İMSAK vaktinde okuması seçeneği sağlanır.
* Sadece ezan vakitleri değil, kıymetli diğer zamana bağlı vakitler için de uyarılar yapılabilinir. (Seher Vakti, İşrak Vakti, Duha Vakti, İkindi Kerahat Vakti) Bu uyarılara ait farklı ses dosyası ve farklı adette uyarı sayısı tanımlanabilmektedir.
* Dünyada kabul edilmiş farklı namaz vakitleri hesaplarından istenilen bir tanesi ile vakit hesaplaması yapılabilir.
* Vakitlere ait kalibrasyon oluşturulabilir.
* Ezan vakti geldiğinde gün içinde ezan sesi yerine, ses dosyasıyla uyarı alabilirsiniz. Sabah vaktinden sonraki vakitlerde sadece sesli uyarı alabilirsiniz. Sabah vaktinde sesli uyarı ezan okumaya devam eder, öğle ve yatsı arası vakitlerde sesli hatırlatma yapar.Daha fazla detay için http://vakitler.net sitesiniz tavsiye ederim.
aylin72 Tarih: 16.04.2009 17:12
tskler
selamet57 Tarih: 30.03.2009 23:16
tşkler