Unutmayın arkadaşlar, başörtüsü-terör-işsizlik sorununu çözmek isteseydi AKP bu güne kadar çözerdi. Hem %47 oyla meclisin kralı olacaksınız hem kanun geçiremeyeceksiniz.. Lütfen kendinizi kandırmayın lütfen... Müslüman adam diye ALLAH diyenin peşinden koşmayın.. Kimin inançlı olup kimin olmadığını Allah (CC) nasip kısmet ederse öbür tarafta göreceğiz. Ülkemizin her zenginliğini avrupa ve amerika ya peşkeş çeken insanlara itimat etmeyiniz... Ülkemizin üretimine hiçbir katkısı olmayan yönetimlere itimat etmeyiniz... Ülkemizin müslüman diye geçinen insanlara itimat etmeyiniz... O insanlarki Müslüman ıraklı kardeşlerimizin üzerine bombalar yağdırsın diye HAVA SAHAMIZI, Amerikalı köpeklere peşkeş çeken o insanlara itimat etmeyiniz.. Vatandaşına terbiye dışı ve hiçbir etik kurala uymadan terbiyesizce konuşan ve davrananlara itimat etmeyiniz.. Kendisine yapılan en küçük protestoda bile tamamen hoşgörüden uzak, sert tavırlar alan insanlara itimat etmeyiniz.. Unutmayın müslümanlık hoşgörü dinidir, müslümanlık Her kulu sevmemizi emreden bir dindir.. Bizi protesto etti diye, hakkını aradı diye gaz, su ve jop la dövülen talan edilen hakkı yenilen insanları unutmayınız.. Onlarda bizim kardeşlerimiz ülküdaşlarımız..Ülkemizi etnik siyasete kurban etmeye çalışarak bölmeye çalışanlara itimat etmeyiniz.. Ricam ezbere oy vermeyiniz.. Kime neden oy verdiğinizi unutmayınız.. Her oy ülkeyi değiştirir.. Hepimiz dün kardeştik, dün müslümandık, dün bağımsızdık gelin yarın da öyle yapalım..

Allah (CC) vatanımıza milletimize onu gerçekten seven bağrına basan yönetimler bahşetsin.. Allah (CC) tüm MÜSLÜMAN TÜRK halkını korusun, muhafaza etsin...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1260
favori
like
share
ASUR Tarih: 25.05.2011 07:18


Müthiş bir resim.Sabah sabah güldürdün.Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
TerribLe-Türk Tarih: 24.05.2011 18:23
fazla söze gerek yok kardeşim her şey ortada
Nirvana Tarih: 24.05.2011 17:21
Seviyenin nerde düştüğünü anlayamadım Avcı kardeşim.Kimse kimseye küfretmemiş,hakaret etmemiş.Biraz serbest olun arkadaşlar.İnsanları kalıpların içine sokmaya gerek yok.Elbette buranın kuralları var.Kimse kimsenin ŞAHSINA HAKARET etmediği sürece KURALLARI burnumuza sokmanın anlamı ne!!!Cahil 10 yaşında çocuklar değiliz.Neyin ne olduğunun farkına varacak kadar anlayabiliyoruz herşeyi...


Ne lahana ne perhiz.Tutarsızlık bu kareden belli.Fazla söze gerek varmı.:20:
ASUR Tarih: 23.05.2011 20:24
Hiddet yok. Az dikkat edersen her ne olursa olsun biz herşekilde kardeşiz ifadesini kullanmışım. Benim seninle şahsi bir sorunum olamaz demi kardeş. Bunu tartışma ortamının heyecanına bağlayalım. Tabiiki bu devlet için ,bu millet için en hayırlısı neyse , en güzeli neyse öyle olsun. Sonuçta hepimiz bu memleketin insanıyız.zararı da ,güzelliğide beraber yaşıyoruz değil mi?

Ayrıca alıntı yaptığın bölüm düşüncemi net olarak ifade etmiyor mu? neyin tartışmasını yapıyoruz ki. Bu tartışmalar bir sonraki seçime kadar kapanacak nasıl olsa.Haksız mıyım?
*Avci* Tarih: 23.05.2011 17:43
Hem sonucu belli olan bir konu için , kimin kazanıp kimin hüsrana düşeceği açık açık belli iken neyi tartışıyoruz ki ?

Anlamadığınız şey bu işte burda amaç haklı veya haksız cıkarmak olmamalı. mesajları tekrar okursan seviyenin ne kadar düştüğünü görürsün.

Ben sizin görüşünüze saygı duyarken sizin bu hiddetiniz niye anlamıyorum.
Milletimiz için hayırlı neyse o olsun diyebiliyorum ya sen ?
ASUR Tarih: 23.05.2011 15:56
[COLOR=cyan]*Avci* isimli üyeden alıntı:
Siyaset Meydanı Bölüm Kuralları

Tabiki siyasi fikirlerimizi paylaşmak demek insan olduğumuzu unutmak demek değildir. !

Kuralların farkındayız . Diğer sayfalarda karşı görüşlü arkadaşların mesajlarında bu linki kopyalamamışsın. Neden?

Biz burda sizinle konuşurken saygı ve sevgi sınırını aşmadık. Sözlerimiz size değildir. Ayrıca sınırı aşan cümle de yoktur. sıkıştığı anda hakaret edenlerden değiliz. Örnek mi ? diğer konulara bakabiliriz.

Hem sonucu belli olan bir konu için , kimin kazanıp kimin hüsrana düşeceği açık açık belli iken neyi tartışıyoruz ki ?

Millet,,,,,,,,,,,,,, bunun kararını millet verecek. Bundan kaçış yok. Zamanı gelince görüşelim.O zaman milletin kararrına saygı duyulacak mı merak ediyorum.
TerribLe-Türk Tarih: 23.05.2011 00:14
arkadaşım sana sadece şunu söylemek istiyorum açtığın konu için geriye kalanlarda yorumların için olacakdır.

Ak Partinin milletvekili sayısını önce öğren, ve sonra bir şeyi değiştirmek için % kaç çoğunuğa sahip olması gerekiyormuş onu öğren. sonra açtığın konunun ne kadar saçma olduğunu kendin göreceksin (:


a-yan bence kime mi atalım, cok sacma bir soru oldu bu, AKP BDP haric herkez olabilir...

Neden Ak parti ve BDP hariç oldu, Hadi Ak Partiyi anladım da BDP neden olmasın. siz referandumda aynı safta yer almadınızmı? siz dağlarda pkk gerillalarına "sevgili kardeşlerim ey kürdistan halkı" diye seslenen yalçın küçüğün önerdiği ismi Millet vekili adayı olarak almadınızmı içinize? Siz başörtüsü kararına BDP ile birlikte Hayır demediniz mi? ne bu çark anlamıyorum ki. Ayağınızın altında topaç mı var (:


Bir_Katre Bu verdiğiniz link nedir biliyormusunuz. Hangi dönemdir biliyormusunuz. Biz o döneme nasıl geldik biliyormusunuz. Aynı şey bu gün yaşansa bırakın karneyi paranız olsa bile ekmeğinizi alamazsınız biliyormusunuz. O dönemdeki en büyük hata kamu işletmelerinin beceriksizliği ve özel sektörün elinde olmamızdır biliyormusun. Araştır lütfen ben çok okudum, sizde rica edicem okuyun...ben bunun okulunu okudum gözüm, senden de KILIÇTAROĞLU'ndan da iyi bilirim (: özel sektörmüş. sen git onu kemale anlat (:

duygusal adamım ve dinimi de çok seviyorum

eğer gerçekten müslüman olsaydın Allahın peygamberine (s.a.v) ismiyle hitap eden insanların tarafında olmazdın. camiye ucube diyen insanların taradında olmazdın, Ninemin çarşafını rahibe kıyafetine benzetenlerin tarafında olmazdın. İçkiyi savunanların tarafında olmazdın ve aynı zamanda içkiyi savunmazdın.


, pkk başına sayın öcalan sayın öcalan diye seslenip müzakere edenleri mi savunuyorsunuz yoksa...


bu güne kadar bütün chp liler bunu dedi ama hiçbiri bana bu lafı kanıtlayamadı. nerde o video, o seslenişi bize de dinletin, gerçekten öyle bişey olsa bizde söyleriz başbakan yanlış yapmış diye; ama yok.

sıgınak Gülmek istiyorsan cizgi filime git kardeşim

senden alâ çizgifilm

Dipnot : Sanırım burada mod olmak için biraz AKP sularında yüzmek gerekiyor... Saygılar (saygıyı hakedenlere)...


Sende ak partili mi oldun, pardon ya mod olan avcı. o zaman sen nede avcıyı savunuyorsun. avcı Mod olduğuna göre Ak partili, sen on savunduğuna göre sen de ak partilisin..


BU ARADA ARKADAŞLARA SESLENİYORUM. BAŞBAKAN CUMA GÜNÜ MEMLEKETİMİ ZİYARET ETTİ. HEPİNİZE SELAMLARI VARDI. KENDİSİYLE FOTOĞRAFTA ÇEKTİRDİM EN KISA SÜREDE EKLERİM SİTEYE
SAYGILAR SELAMLAR (HAKEDENLERE (; )
*Avci* Tarih: 22.05.2011 12:39
Siyaset Meydanı Bölüm Kuralları

Tabiki siyasi fikirlerimizi paylaşmak demek insan olduğumuzu unutmak demek değildir. !

ASUR Tarih: 22.05.2011 03:04
bu cehapeee ve cehapelilerin çırpınışları karşında üzülüyorum aslında. Ortalığı yaygaraya verip atılan adımları engellemek için anayasa mahkemesinin kapısında yatıyorsunuz. Sonrada çıkıp neden yapmıyosunuz ? diyorsunuz. Bunlara züğürt tesellisi demekten başka birşey gelmyor içimden. NEden yapmıyorsunuz yüzde 47 falan filan lafı edeceğinize , benim savunduğum insanlar neden buna engel oluyor da milletin ayağına takılıyor diye düşünseniz daha iyi olur. Kaç defa adım atıldı ,ertsi gün topukları değe değe anayasa mahkemesine koştular.Daha ne denilebilir.

[COLOR=paleturquoise]TÜRKOĞLU isimli üyeden alıntı :
Durmak yok gömmeye devam.... Gel 13 haziran gell de alsınlar yine boylarının ölçüsünü...Hele birde püskevitçiler baraj altında kalırsa o zaman sen seyreyle bunları


Bunlarda ölçü alacak kalıp mı var? 13 Haziranda çıkıp AKP 'ye oy vermeyenlerin avukatıyız derler. Ergenekonun avukatıyız dedikleri gibi. Milletin vergisiyle alınan uçakları milletin üzerine,camiye düşürmeyi planlayan insanların avukatı bunlar. Allah bunları ıslah etsin ,bunlardan korusun inşallah. 13 haziran sabahı temiz bir Türkiye ile............