metin2 - Metin2 Mercure - Metin 2 Pvp - Metin2 Mercure Pvp

Blueangelmt2 Sizin Metin2 Oyunundan Zevk Alabilmeniz İçin Açılmışdır. 4x - 1 Hit - 6x - Pkmod Gibi Hileler Kapalıdır... Oyunumuz Offical Serverden Daha Kolay Olup Offical Serverlerle Aynı Özelliği Taşımakdadır... Offical Serverlde Bulamadıgınız İtemleri Bizim Oyunumuzda Çok Kolay Bulabilirsiniz Oyunumuzda Gerek Karakter Geliştirerek Gerekse Ticaret Yaparak Çok Rahat Bir Şekilde Zevk Alabilirsiniz

Blueangelmt2 Serverları Official Metin2 Serverlarına göre daha kolaydır.Oyun dosyaları yeniliğe açık olduğundan Official Metin2'de gömediğiniz birçok itemi, yaratığı, haritaları Blueangelmt2 Serverlarında görebilirsiniz. Blueangelmt2 nin bir diğer özelliği ise birçok itemin markette satılması, Official Metin2de zor elde ettiğiniz Ruh taşı , Efsun Nesnesi gibi itemleri Blueangelmt2 Serverlarında Marketten satın alabilirsiniz.Bir oyuncu Blueangelmt2'de ortalama 2 Haftada 127 Level olabilir Level dışında kısa bir sürede ticaret yaparak karakterinizi güçlendirebilirsiniz.


Blueangelmt2 Serverlarında hilenin her türü yasaktır. Hile kullanan oyuncular tespit edildiğinde hesapları tamamen kapatılıyor, ayrıca oyun içerisinde küfür kesinlikle yasaktır bu konuda Blueangelmt2 Ekibi titiz şekilde çalışmaktadır.

Server Adı: Blueangelmt2 [Premium Server]

IP:blueangelmt2.Pvpserverlar.com

Durum:Server Açık

Zorluk:Kolay

Site:Burdan

Üye ol :burdan Üye Ol

Burdan İndir

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4538
favori
like
share
.Muhammed Tarih: 01.08.2011 15:46
-------------------------------------------------------------------------------------
Paylasim icin tsk. fakat resim koysadin daha iyi olurdu
-------------------------------------------------------------------------------------