uçtuğunu görmek rüyada - rüyada kuşlar gibi uçtuğunu görmek neye yorumlanır - rüyada uçmak görmek - rüyada kuşlar gibi uçtuğunu görmek neye delalet ederRüyada kuşlar gibi uçtuğunu görmek
"Uçuyorummm"

Uçma rüyaları rüya gördüğünüzün farkında olduğunuz rüyalar grubuna girer. Bir çok kişi rüyasında uçmayı neşeli, eğlendirici ve özgürlük duygusu veren bir olay olarak tarif etmektedir.

Eğer gökyüzünde kolaylıkla süzülerek uçuyorsanız ve etrafınız, aşağıdaki manzara hoşunuza gidiyorsa çok yüksek bir konumda buluyorsunuz demektir. Birşeylerin üzerine çıkmışsınız demektir. Aynı zamanda olaylara farklı bir bakış açısı elde etmiş olduğunuz anlamına da gelebilir. Uçma rüyaları ve rüyanızda uçuşunuzu kontrol edebilme kendi güç duygunuzun temsilidir.

Uçma rüyalarında uçuş kontorlünde zorlanmanız ya da uçmaya devam etmekte sıkıntı yaşamanız kendi imkan ve şartlarınızı kontrol etmekte güçsüz kaldığınız anlamına gelir. Rüyanızda yönünüzü korumak ve havada kalmak için uğraş veriyor olabilirsiniz. Elektrik telleri, ağaçlar veya dağlar uçuşunuz boyunca önünüze engel olarak çıkabilir. Bu tür engeller gerçek hayatta sizin yolunuzda duran ve size zorluk çıkaran, bazı şeylerde sizi engellemeye çalışan belirli kişilerin varlığını işaret eder. Sizi ilerlemekten alı koymaya çalışan şeyin ne ya da kim olduğunu bulmanız gerekir.

Eğer uçarken korku hissediyorsanız ya da çok yüksekten uçtuğunuz hissine kapılıyorsanız, mücadelelerden ve başarıdan korkuyor olduğunuz anlamına gelir.

Gerçekte insanların uçma yeteneği yoktur. Bu sebeple bu tür rüyalar fiziksel sınırlarımızın ötesinde olan şeyleri simgeliyor olabilir. Hayalinizde istediğiniz kişi olabilir ve istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz. Uçma rüyalarının bir başka yorumu da bu rüyaların sizin hayal dünyanızın ve isteklerinizin gücünü ve sınırsızlığını simgeliyor olabileceğidir. Kendinizi yenilmez hissediyorsunuz ve hiç kimse sizin yapamayacağınız ya da başaramayacağınız bir şey söyleyemiyor. Şüphesiz ki bu rüyalar insanlara büyük bir özgürlük hissi de vermektedir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 5190
favori
like
share
oparetör Tarih: 07.06.2011 21:54
Evet kuş olup uçmak korkunç bir şey olabilir ama kendin olarak uçmak çok güzelsonunda biryerlere varıyorsun.Unutmadan kendini uçuyor olarak gören biri gerçekte ruhuyla bir bağ kurmuş oluyor.Bunu sakın unutmayın ve o özgürlüğü hissediyor.İnanın anlatmak zor,umarım sizde yaşarsınız.
1060283 Tarih: 07.06.2011 15:44
kuş olup uçmak sonunda biryere varamamak korkunç
oparetör Tarih: 02.06.2011 22:51
Paylaşımınız için teşekkürler.Bende rüyasında uçanlardanım Kendi köyümde uçtuğumu görüyorum,ağaçların üzerinden,evlerin üzerinden uçuyorum ve inanınki o kadar güzel bir duyguki anlatamam.Bu rüyaları göreli çok uzun zaman oldu ama aklıma geldikçe hala o heyecanı yaşıyorum.Hemen hemen her gece görüyordum bu rüyaları,yaklaşık iki sene sürmüştür herhalde.Ama kimsenin görmesini istemiyordum,onun için yükseklerden uçuyordum ve etrafı izliyor ve sanki birşeyler arıyordum,rüyamı gerçekmi olduğunu hala anlayamadım,o kadar gerçekçiydiki anlatamam.Paylaşımınız beni yine o günlere sürükledi,TEŞEKKÜRLER.