iç halkla ilişkilerde kullanılan sözlü ortam ve araçlar nelerdirToplantılar, danışma ve işgörenlerle ilişki büroları, üst düzey yöneticilerin bölümleri ziyaretleri ve iş görenlerin ailelerine yönelik faaliyetler iç halkla ilişkilerde kullanılan sözlü ortam ve araçlardır.

iç halkla ilişkilerde kullanılan yazılı ortam ve araçlar nelerdirKurum İçi Süreli Yayınlar, mektuplar ve diğer basılı yayınları (broşürler, andaçlar, afişler vb. ) iç halkla ilişkilerde kullanılan yazılı ortam ve araçlar olarak adlandırabiliriz.

dış halkla ilişkilerde kullanılan basılı araçlar nelerdirGazeteler, dergiler, kitaplar, el kitapları, broşürler, bültenler, yıllıklar, raporlar, mektuplar, afişler, rozet, pul ve damgalar dış halkla ilişkilerde kullanabileceğimiz basılı araçlardır.

dış halkla ilişkilerde kullanılan görsel ve işitsel araçlar nelerdirRadyo, televizyon, sinema ve internet dış halkla ilişkilerde kullanılan görsel ve işitsel araçlardır.

dış halkla ilişkilerde organizasyon faaliyeti olarak ne çeşit etkinlikler düzenleyebilirizToplantılar, sergiler, fuarlar, festivaller, yarışmalar, açılış ve yıl dönümü törenleri dış halkla ilişkiler faaliyeti olarak organize edebileceğimiz etkinliklerdir.


alıntı

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1291
favori
like
share