Gölcük Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Gölcük Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Gölcük Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Gölcük Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişimGölcük Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Kasabada ilk olarak 1943 yılında İlkokul açılarak eğitim öğretime başlanmıştır. Yerleşim biriminin dağınık olması nedeniyle zamanla Yukarı Gölcük, Değirmendere, Pazaryeri Mahallesi olmak üzere okul binaları inşa edilmiştir.

1969 yılında Pazaryeri Mahallesindeki uygun bir binada geçici olarak Ortaokul hizmete açılmıştır. Temeli 1969 yılında Gölcük Köyü vatandaşları tarafından atılan binanın 1985 yılında MEB tarafından yapımı tamamlanmıştır.

Gölcük İlköğretim Okulu 2003 yılında yeni yapılan binasında eğitim öğretime başlamış olup, 2009 yılına kadar Çiftlik ve Benlik Köyünden taşımalı olarak gelen öğrencilere de hizmet vermiştir.

2009-2010 Eğitim - Öğretim yılında Yatılı İlköğretim Bölge Okuluna dönüştürülmüştür.Pansiyonumuzda 6-7-8 sınıf Çiftlik Köyü,Benlik Köyü, Karaismailler Köyü, Suçatı Köyü ve Ören Köyü öğrencileri kalmaktadır.

Gölcük Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Acıpayam
Okulun Telefonu:
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: [url]http://golcukyibo.k12.tr/[/url]
Okulun E-Posta Adresi: [email]iletisim@golcukyibo.k12.tr[/email]
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok


Gölcük Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri :Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - [url]www.meb.gov.tr[/url]

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2256
favori
like
share