Erkekler en çok neyi sever, neden zevk alırlar?

Aslında bizim hoşlandığımız şeylerden çok da farklı değildir hoşlandıkları şeyler.

İşte erkeklerin yapılmasından bir an için bile bıkmayacakları şeyler:
Heyecan
Erkekler de kadınlar gibi heyecanın kaybolmasından korkarlar. Bu nedenle heyecan yaratacak sürprizler yapın. Örneğin ona hiç beklemediği bir anda ufak bir hediye alın. Ya da ona mum ışığında bir yemek hazırlayın. Göreceksiniz ki erkeğiniz hiç olmadığı kadar mutlu olacaktır.

Dokunuş
Erkekler beklenmeyen dokunuşlardan çok hoşlanırlar. Sadece sizin değil erkeklerin de yatakta dokunulmaya, sevgi gösterisine ihtiyacı vardır. Ona hiç tahmin etmediği bir anda dokunabilirsiniz. Elini tutmanız bile bazen onu sevindirmeye yeter. Morali bozuk olduğunda sevgi dolu dokunuşlara ihtiyaçları vardır. Bunları göz önünde bulundurmalısınız.

İlgi
Sevdiğiniz erkek kendine zaman ayırdığında onu rahat bırakmayı öğrenmelisiniz. Çünkü erkekler bazen tek başlarına kalmaktan hoşlanırlar. Fakat bu durumu abartıp, milli bir hadiseymiş gibi davranmanız gerekmez. Çünkü aslında bu doğal bir ihtiyaçtır. Bu gibi durumlarda beni sevmiyor korkusuna kapılmamalı ve kendinize başka uğraşlar bulmalısınız.

İltifat
Ona iltifat etmelisiniz. Erkekler de kadınlar kadar iltifattan, güzel sözler duymaktan hoşlanırlar. Kim hoşlanmaz ki? Ona ne kadar seksi olduğunu söyleyerek başlayabilirsiniz. Her erkek yatakta iyi olduğunu duymaktan hoşlanırlar. Ona her fırsatta hayran olduğunuzu gösterin. Sizi koruduğunu düşünmek bir erkeği en çok mutlu eden şeydir. Her ne kadar böyle olmadığını düşünseniz de biraz numara yapmaktan birşey çıkmaz herhalde. Onun kendini iyi hissetmesini istiyorsanız, kanatları altında huzurlu olduğunuzu gösterin. Ya da bırakın o öyle düşünsün...

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1060
favori
like
share
hOney Tarih: 06.08.2006 21:44
Demi ama ya ßiraz onLar kafa yoRsun ßiraKIn ßu i$Leri :72:
CADIKIZ Tarih: 06.08.2006 20:05
[COLOR=coral]olmaz birazda onlar yapsin ya bosversenize