Cep Telefonlu MP3 Çalar: BenQ Z2
Cep telefonu ve MP3 çaları biraraya getiren küp şeklindeki BenQ Z2, özellikleriyle tam bir müzik telefonu. İlginç ve şık tasarımı, ilginizi çekecek.

FM radyo, MP3 çalar, cep telefonu ve 1.3 megapiksel kamera gibi 4 ayrı işlevi biraraya getiren BenQ Z2, küpü andıran özel tasarımıyla dikkat çekiyor. Telefon, üstün MP3 özelliklerine sahip ve 3D surround ses veriyor. Beş yönlü dolaşım tuşu, özel olarak tasarlanmış tuş takımı ve kare görünümüyle mevcut cep telefonu modellerine farklı ve eğlenceli bir alternatif oluşturuyor. Normal, bas, rock, güncel, caz ve klasik modlarını da içeren altı farklı equalizer arasından seçim yapabiliyorsunuz.Telefonun tasarımı Apple ürünlerini hatırlatıyor.

Multimedya telefon
Tek ve tüm liste tekrarı ve karışık çalma modlarıyla her zevke hitap eden telefon, ID3 V2 fonksiyonu ile çalan şarkının sözlerinin ekranda görünmesini sağlıyor. 20 radyo kanalını hafızaya alabilen FM radyosu ve kulaklığı ile kaliteli sesi kullanıcılara sunuyor.

Düşük kapasiteli hafıza, SD kart ile artırılabiliyor
1.3 megapiksel entegre kamerası bulunan BenQ Z2'nin 58 MB hafızası, Mini SD kartla arttırılabiliyor.

Bilgi: [URL]http://www.benqmobile.com.
Fiyat: 250 Euro + KDV
Satın al: Hepsiburada

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 905
favori
like
share
ilkerus Tarih: 03.12.2006 17:27
bu telefonun fiatı şu an 210 220 ytl bende almayı düşündüm ama fiyatının 250 euro dan 220 ytl ye düşmesi kuşkulandırdı açıkçası bende onun yerine mp3 çalar aldım gayet memnunum.. :5: