hamilelikte tüy dökücü krem -hamilelikte tüy dökücü krem kullanılırmı - hamilelikte tüy dökücü kremlerHamileler Tüy Dökücü Krem Kullanabilirmi,hamilelikte tüy dökücü krem,hamilelikte tüy dökücü krem kullanılırmı,hamilelikte tüy dökücü kremler


[FONT="georgia"]

Hamileler Tüy Dökücü Krem Kullanabilirmi


Tüy dökücü kremlerin içerdikleri kimyasal maddeler nedeniyle hamilelikte kullanımı önerilmemektedir. Bu maddelerin zararlı olduğuna dair bulgular mevcut olmamakla birlikte, zararlı olmadığı da bilimsel çalışmalarla gösterilmemiştir.

Doktorunuza danışarak tüy dökücü krem kullanmaya karar vermeniz durumunda, her tür kozmetik üründe olduğu gibi, tüy dökücü kremlerde de cildinizin nasıl bir reaksiyon vereceğini görmek için önce cildinizin küçük bir bölümünde deneme yapmalısınız. Ancak kadın hem tüy dökücü kremler içindeki kimyasal maddelerin kokusu hamile kadınlar için çok rahatsız edici olabilir, hem de nadir görülen bir alerjik reaksiyona yol açabilir. Bu nedenle bulunduğunuz ortam hem çok iyi havalanan bir ortam olmalı ve kimyasal yanıkların oluşmaması için zamanlamaya çok dikkat etmelisiniz.

alıntı..


Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1250
favori
like
share