[COLOR=coral]

ASKA SEYTAN KARİSİR

Yayınevi : Okuyan Us Yayın
Dizisi : "O" Kitaplar Dizisi
Yazarı : Hande ALTAYLI
Yeni Sayfa Fiyatı : 5,60 YTL (5.600.000 TL)


Sıradan insanlar yoldan çıkmaz, en masumlar günahkar olmaz, iyiler kötülük yapmazdı; eğer aşka şeytan karışmasaydı...
Gençliğin verdiği cesaretle zor bir aşkın içine gözü kapalı giriverir Aslı. Toplum kurallarını, ahlakı, vicdanı, ayıbı bir kenara atarak, teyzesinin sevgilisi Ömere kaptırır kalbini. Sevgilisinin evli olması bile umurunda değildir ilk başlarda. Ama kıskançlıklar, sorgulamalar, hayaller ve hayal kırıklıklarının ardından çareyi kaçmakta bulur. Yıllar sonra, artık olgun bir kadın olduğunu sandığında Ömer tekrar çıkar karşısına.
İnsanın kaçmak isteyip de koşamadığı rüyalar gibiydi. Büyülenmiş, duruyordu. Onu hayatında ilk kez, bu gece gördüğüne yemin edebilirdi. Kasıkları ateşe verilmiş gibi alev alev yanmaya başladı ve içi korkuyla doldu. Kalbi sıkıştı, niye on altılık bir küçük kız gibi titreyip duruyordu teyzesinin sevgilisinin karşısında? Bu adamı daha önce hiç çekici bulmamıştı ki... Erkek olduğunun bile farkında değildi. Çığlık atmak istiyordu ama gel gör ki, üzerinden geceliği sıyrılırken itiraz etmeyi bile başaramadı. Tanımadığı bir duygu bütün vücudunu sarmıştı. Böyle bir şeyin varlığıyla karşılaşmak bile, dünyanın hiç de güvenilir bir yer olmadığının kanıtıydı. Burası, bizim bildiğimiz, alıştığımız ve tanıdığımızı sandığımız yer değildi. Her köşesinde farklı boyutlara açılan gizli kapılar vardı ve türlü tuzaklarla insanı, ne yapıp edip kendisine yenik düşürüyordu. Yapmam dediğimiz şeyleri yaptıran, söylemem dediğimiz sözleri söyleten bir gücün esiriydik. Ve bu güç, bizim içimizde, tohumlarımızdaydı. Bir sınırın çok yakınına gittiğimizde, o sınırın orada olmadığını görüyorduk. Sınırlar mı sürekli değişiyordu, yoksa zaten onlar bizim var olmasını dilediğimiz seraplar mıydı?

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1001
favori
like
share
Şayeste Tarih: 01.03.2010 12:56
Aşka Şeytan Karışır (Cep Boy) Hande Altaylı kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi
Aşka Şeytan Karışır (Cep Boy)

Hande Altaylı
· Remzi Kitabevi
· Basım Tarihi : 03 - 2010
· ISBN : 9789751413833
· Sayfa Sayısı : 208
· Etiket Fiyatı : 5.90 TL


Kitap hakkında

Yazarın çok satan kitabının cep boy basımı!

Sıradan insanlar yoldan çıkmaz, en masumlar günahkâr olmaz, iyiler kötülük yapmazdı; eğer aşka şeytan karışmasaydı...

Gençliğin verdiği cesaretle zor bir aşkın içine gözü kapalı giriverir Aslı. Toplum kurallarını, ahlakı, vicdanı, ayıbı bir kenara atarak, teyzesinin sevgilisi Ömer'e kaptırır kalbini. Sevgilisinin evli olması bile umurunda değildir ilk başlarda. Ama kıskançlık, sorgulamalar, hayaller ve hayal kırıklıklarının ardından çareyi kaçmakta bulur. Yıllar sonra, artık olgun bir kadın olduğunu sandığında, Ömer tekrar çıkar karşısına.

plemplem Tarih: 24.09.2008 18:32
Ellerinize saglik..
zeynoshh Tarih: 14.08.2007 00:18
teşekkürler çok güzel
AGABEY63 Tarih: 06.02.2007 06:54
teşekkürler ellerine sağlık
PrOmEte Tarih: 02.02.2007 00:20
tskler
okahraman Tarih: 23.08.2006 22:52
walla lazmafia kardesime katiliyorum. gerci biraz hazira konmak gibi olacak ama neyse
lazmafia61 Tarih: 20.08.2006 23:22
tekrardan ellerne saglik birde kitap sunsak guzel olur dimi canim ablam