*~* SPOR VE FUTBOL BÖLÜMÜ KURALLARI *~*

*Gercek olup olmadigi belli olmayan asparagas haberlerle bölümleri doldurmayin, bunun yerine kendi yorumlarinizi yapin unutmayin burasi bir haber sitesi degil forum sitesi!

*Bir üye 24 saat icinde en fazla 3 adet konu acabilir, flood yaparak bölümleri gereksiz konularla doldurmayiniz!

*Belli bir takimin taraftari oldugu herkesce bilinen bir üye diger bir takimin bölümünde konu acamaz. Ayrica mümkün mertebe rakip taraftar bölümlerine mesaj yazmaktan kacinin, yazdiginiz mesajlar haddini asmayacak elestiri yada tebrik vesayre konular icin olabilir. Yani karsi takip taraftarlarini kiskirtici mesajlar yazmak yasaktir!

*Yine kendi takiminizin bölümünde diger bölümleri elestiren kücük düsüren yine ayni sekilde diger takimlari kücük düsürüp rencide etmek maksatiyla konu acmak yasaktir!

*FEBE, BEJE, 6S Tarzi konu veya mesaj yazanlar bölümden uzaklastirilacaktir!

*Bölümünüzde takiminiz için açilan küfürlü konu, taciz edici konu, alayci konu veya mesajlara kesinlikle cevap vermeyiniz ve seviyelerine düsmeyiniz. Admin ve bölüm Yöneticilerine durumu bildiriniz!

*Spor adi altinda fanatizim yapmak, Profil ve Signatürlerde rakip taraftarlari kiskirtici yazi, link ve resim bulundurmak, board icerisinde asiri fanatik tavirlar sergileyerek üyeler arasinda tartisma cikartmak yasaktir. Aksi davranislarda bulunanlara spor bölümlerinden men ve üyeliklerinin sonlandirilmasina varan cezalar verilecektir.

*Yukarida yazili maddeleri tüm üyelerimiz uygulamak zorundadir. kurallara uymayarak bölüm yöneticilerini zorda birakmayiniz onlarin tek görevi sizi takip edip pislik yapanlarin pisliklerini temizlemek degildir!

SPOR CENTILMENLIK DEMEKTIR!!!


Forum Yönetimi...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2165
favori
like
share