Goldwell ´in 24 üründen oluşan yeni şekillendirme serisi, "Styling", tüm şekillendirme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış. Serinin yeni etkileyici kokuları ile, Wild, Curl, Straight, Volume, Natural segmentlerinde oldukça iyi şekillendirme sonuçları sağlanabiliyor.

Tüm Goldwell şekillendirme ürünleri, hiçbir şekillendirme serisinde bulunmayan Elastomer, Bambu Proteini, ve Polimerlerin patentli kombinasyonu olan benzersiz FlexShineTM teknolojisinden yararlanıyor. Bu şekilde ışıltılı parlaklık, kalıcı, esnek tutuşa sahip, yumuşak saçlar her zaman şeklini koruyor.

Jöleden waxa, köpükten saç sütüne kadar geniş bir yelpazeyle her saç tipine hitap eden Styling ürünleri ile saçlarınız istenilen şekle kolaylıkla girecek.

Styling ürün serilerinden biri olan Unlimitor spray wax, kolay ve yaratıcı şekillendirmeler vererek saçı şekillendirir ve biçim verir. Saça dolgunluk vermek için ise Double Boost saç spreyi ile dipler desteklenir, saçın daha kalın ve güçlü gözükmesi sağlanır. Cansız ve ince telli saçları destekler. Diğer Styling ürünlerinden olan Nice Balance saç sütü ise saça nem kazandırır, yumuşak ve doğal şekillendirmeler için saç şeklini değiştirir.
Bukleli saçları düzleştirmek ve yatıştırmak için düzleştirici balsam olan Flat Marvel ile saçlar diğer yıkamaya kadar düzleşir, saçın elektiriğini alır ve saçı ısıdan korur. Dynamic Loop saç spreyi ile parlak, esnek bukleler için sprey emülsiyon belirler, şekle girmeyen bukleleri ve dalgalara nem kazandırır.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 643
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 26.08.2006 20:52
paylaşımların için teşekkürler