evlilik ylıdönümü sürprizleri - evlilik yuldönümünde eşinize nasıl süpriz hazırlarsınız - evlilik yıldönümü için özel sürtprizlerEvlilik yıldönümünüzden ya da sevdiğinizin özel gününden bir gün önce sevdiğinizi arayıp alışverişe gitmeniz gerektiğini belirtin. Onu arabayla almaya gidin. O arabaya bindiğinde iç kapı kolunda beyaz bir gülle karşılaşsın. Sevdiğiniz beyaz gülü gördüğünde çok şaşıracak ve sevinecektir. Onu alışveriş merkezi yerine bir restorana götürün. Restoranda yemek tabaklarınız önünüze geldiğinde sevdiğinizin tabağının dışı folyo ile sarılı olacaktır. Sevdiğiniz folyoyu açtığında içinden kırmızı bir gül çıkacak, ardından gerçek yemeğiniz gelecek. Sevdiğiniz geçen her dakikada sizin sürprizlerinizle şaşıracak, mutlu olacak.

Yemekten sonra evinize gittiğinizde ayna kenarında kırmızı gül, yatağınızın üzerinde beyaz gülle karşılaşacaksınız. Siz sevdiğiniz oturduğu anda meyve hazırlayın ve ona sunun. Sevdiğiniz meyveleri yemeğe başladığında meyvelerin arasındaki küçük hediye paketiyle karşılaşacak ve içini büyük bir heyecan kaplayacak. Hediye paketinden küpe ya da kolye çıkabilir, artık tercih size bağlı. Ama bu hediye pahalı bir hediye olmayacak. Gümüş bir takı olabilir mesela.

Sevdiğiniz hediyesine bakarken, siz de fazla paranız olmadığı için ancak bunu alabildiğinizi söyleyin. Sevdiğiniz bu ana kadar yaptığınız jestlerden sonra ucuz bulduğu bu hediyenin parasıyla ilgilenmeyecek, manevi değerini önemseyecektir.


Sabah olduğunda sevdiğinizden önce kalkın ve işinize gidin. Sevdiğiniz kahvaltı hazırlamak için mutfağa gittiğinde masanın üzerinde kalp şeklinde bir kutu, kutunun içinde de şık bir yüzük bulacaktır. Yüzüğü eline aldığında kutunun altındaki kartı görecek, bu kartta da elbette yüreğinizden dökülen güzel bir kutlama mesajı olacak.Sevdiğinize o gün eve geç geleceğinizi söyleyin . Fakat eve erken saatte gidip hazırlıklara başlayın. Öncelikle onun en çok sevdiği yemekleri yapın eğer yemek yapmak sizin için zorsa veya yeterli vaktiniz yoksa onun sevdiği yiyecekleri dışarıdan alabilirsiniz. Sonra sevdiğinize güzel şık bir masa hazırlayın. Odada da değişiklikler yapabilirsiniz. Etrafta küçük şirin süsler, balonlar ve zarif bir çerçeveye yerleştirdiğiniz sizin aşkınızı içeren bir fotoğraf. Sonuçta sevdiğinizi odanın her köşesinde şaşırtmanız mutlu etmeniz daha özel olacaktır. Masanıza mumlukları koymayı unutmayın. Duvarlara kalp şeklinde kesip üzerine sevgi sözcüklerinizi yazdığınız kartonları asın. Yerlere gül yaprakları serpiştirin. Odanızı onun hiç tahmin edemeyeceği kadar farklı ve romantik kılın. Masanızın ortasına da küçük bir pasta koyun.

Sevdiğiniz gelmeden kendinizle ilgilenmeyi de ihmal etmeyin, çok şık olun. Sevdiğiniz eve girdiğinde onu kapı aralığından takip edin. Aynı zamanda sessizce ortak müziğinizi kasetçalarda ayarlayın ve yavaş yavaş müziğin sesini açın. O sırada sevdiğiniz müziği dinleyecek ve sizin yanınıza gelecektir. Tam o sırada mumları yakın , sevdiğiniz içeri girdiğinde de doğum gününü ya da özel gününüzü onun gözlerinin içine bakarak kutlayın. Sevdiğiniz çok güzel süslenmiş odada , balonların arasında özenerek hazırladığınız odanızda sizinle dans edecektir. Aman ha.. Mumları üflemeyi unutmayın.. Tabii aldığınız hediyeyi vermeyi de..

alıntı

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 11986
favori
like
share