Kulübümüz Başkan Vekili Nihat Özdemir, Antalyaspor ile oynayacağımız maçı kazanarak moral bulmak istediklerini söyledi.. Federasyon ile ilişkilerini ve transferleri değerlendiren Nihat Özdemir, taraftarımıza da çağrıda bulundu. Nihat Özdemir, Antalyaspor’un iyi bir takım olduğunu vurgulayarak, "Geçen hafta hazırlık maçında Beşiktaş’ı yenerek güçlerini gösterdiler. Rakibi çok ciddiye alıp, karşılaşmadan galip ayrılmak istiyoruz. Randers maçı öncesi iyi bir prova olacağını umuyoruz. Ligde kendi sahanda da deplasmanda da kolay maç yok. Bu sezon Turkcell Süper Ligi’ne yükselen Antalyaspor, ligde kalmak isteyecektir. Kendi sahamızdaki maçta 3 puan alıp, Randers maçı öncesi moral bulmak istiyoruz."

"6 KALİTELİ YABANCIMIZ VAR’’


Türk futboluna katkı yapacak yabancılar transfer ettiklerini dile getiren Özdemir, "Futbol Federasyonu’ndan yabancı sınırlaması konusundaki talebimiz rağbet görmedi. Şu anda Avrupa arenasına baktığımızda bütün takımlarda yabancı sınırlaması olmadığını, 10’un üzerinde yabancı futbolcuya sahip olduklarını görüyoruz. Biz yabancı sayısı arttırıldığı zaman, öyle etraftan yabancı futbolcu toplamayacaktık. Türk futboluna özellikle Avrupa kupalarında katkı yapacak kaliteli oyuncular alacaktık, ama federasyondan önerimiz rağbet görmedi. Biz de 6 kaliteli yabancı oyuncu aldık. Kadromuzdaki 6 yabancı da Avrupa’daki tüm kulüplerin sahip olmak isteyeceği futbolculardır. Bu futbolcular Türk futboluna ve Fenerbahçe’ye hem Turkcell Süper Ligi’nde, hem Avrupa’da hem de Fortis Türkiye Kupası’nda çok önemli katkıları olacak.’’

"ADİL DÜZEN, ADİL YÖNETİM İSTİYORUZ’’


Başkan vekilimiz Nihat Özdemir, Fenerbahçe Kulübü ile Futbol Federasyonu arasındaki ilişkilerle ilgili bir soru üzerine, "Futbol Federasyonu’ndan adil düzen, adil yönetim istiyoruz’’ dedi.

Her takıma eşit mesafede olunması durumunda Fenerbahçe Kulübü’nün federasyonla sorununun olmayacağını kaydeden Nihat Özdemir, "Futbol Federasyonu Başkanı, başkan vekilleri, yöneticileri, her takıma eşit mesafede oldukları görüşlerini savunuyor. Açıklamalarında, ’Her takıma eşit mesafedeyiz’ diyorlar. Açıklamalarıyla yaptıkları hareketler arasında uyumluluk varsa, her takıma aynı mesafede davranıyorlarsa, Fenerbahçe Kulübü ile federasyon arasında sorun olmaz’’ şeklinde konuştu.

"APPİAH ÖNEMLİ BİR OYUNCU’’


Nihat Özdemir, bu hafta 3 maçlık cezası sona erecek olan Appiah’ın Fenerbahçe için önemli bir oyuncu olduğunu söyledi. Appiah’ın Fenerbahçe’ye önemli katkılarda bulunduğunu kaydeden Özdemir, "Appiah çok önemli bir oyuncu. Tüm Avrupa kulüplerinin sahip olmak istediği bir oyuncuyu biz her hafta tüm Türk futbolseverlerine izlettiriyoruz. Appiah’ın daha Fenerbahçe’ye çok katkıları olacak’’ dedi.

"TARAFTAR OYUNCULARI SONUNA KADAR DESTEKLESİN’’-


Özdemir, taraftarların takımın başarısında her zaman büyük önemi olduğunu belirterek, "Hem lig, hem UEFA Kupası, hem de Fortis Türkiye Kupası’nda takıma en önemli katkıyı taraftarımız yapacak’’ diye konuştu.

Bu sezon bazı maçlarda bazı taraftarların oyunculara tepki göstermesini doğru bulmadıklarını ifade eden Nihat Özdemir, "Bunlar doğru şeyler değil. Fenerbahçe’nin her oyuncusuna maçın başından sonuna kadar taraftarımız destek olmalı. Taraftarımızı yarınki maça bekliyoruz. Ne olursa olsun sonuna kadar takıma sahip çıksınlar, destek versinler’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 864
favori
like
share
stugal Tarih: 10.09.2006 17:07
Maalesef
okanoo28 Tarih: 10.09.2006 16:32
bişey beklenmez :46:
stugal Tarih: 10.09.2006 16:30
Adil düzeni daha hala kazığı kendilerine yontmak sanan zihniyetten daha ne beklenirki?
okanoo28 Tarih: 10.09.2006 16:26
biz adil yönetim için yıllardır uğraşıyoruz ancak dar beyinliler bunu algılayamıyorlar :9: daha doğrusu algılamak istemiyorlar.. çünkü FENERBAHÇEnin dediği olmasın istiyorlar.. işte bu yüzden dar beyinliler zaten :46:
ozlems_o Tarih: 10.09.2006 13:57
adil düzen için biz elimizden geleni yapalımda gerisi ne yaparsa yaosın:8:
CHaRLie Tarih: 09.09.2006 12:32
biz bunu hep istiyoruz
okanoo28 Tarih: 08.09.2006 23:19
federasyon yönetim kurulu üyesinin geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalar bile akıl alır cinsten değil.. bi de utanmadan cıkıp FENERBAHÇE ile sorunumuz yok diyo o federasyon başkanı... federasyonun zaten sorunu yok bizimle.. asıl problem haluk!!! :16:
ozlems_o Tarih: 08.09.2006 21:41
ben bu işe bi türlü akıl erdiremiyorum temiz yönetim istiolar demek :18:

feneri kötülemek onun alyhine karar vermek her zaman adil oldu bakalım bundan sonra ne olucak :20:
okanoo28 Tarih: 08.09.2006 18:05
yavaş yavaş herkes sözümüze geliyo.. yeterki türk futbolu için iş işten geçmesin