Yaşanan şok olaylara ve camianın derinden sarsılmasına rağmen taraftarın Fenerium Mağazaları’na akını sürüyor. Sezon başından bu yana cironun 60 milyon TL’ye ulaştığı öğrenildi
Şike soruşturması kapsamında tarihinin en kötü günlerini geçiren Fenerbahçe'de camianın yüzünü Fenerium güldürüyor.

Birlik beraberlik içinde bu kötü günleri aşmaya çalışan camia ekonomik olarak da zor bir süreçten geçiyor. Ancak Sarı-Lacivertli taraftarların kulübe verdiği destek yönetimi ve camiayı rahatlatıyor. Bunun son örneği Fenerium'da yaşanan rekor ciro oldu. Gözaltılar ve devamında gelen tutuklamalarla birlikte taraftarlar bu duruma büyük tepki gösterdi.

Sezon boyunca alınan ürünlerle rakiplerini bu konuda geride bırakan taraftarlar yaşanan kötü günlerde de yine Fenerium Mağazaları'na akın etti. Öyle ki Sarı-Lacivertli kulüp bu yıl Fenerium'da rekor ciroya adım adım gidiyor. Kulübün sezon başında bu yana toplam cironun 60 Milyon TL yaklaştığı bunun da Türkiye için bir rekor olduğu ifade edildi. Özellikle son 1 aydaki satışların arttığı ve ciroya büyük katkı yaptığı belirtildi.

300 BİNE GİDİYOR
Bu arada forma satışlarının da son dönemde oldukça arttığı öğrenildi. Geçen sezon formalardan planlanan 250 bin rakamı aşıldı. Şimdi yeni sezon formaları ile satışa çıkması ile satışlar daha da hızlandı ve eylül ayına kadar 300 bini bulması bekleniyor.

Kaynak: Habertürk
:4:

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 286
favori
like
share
GhOsTs_ Tarih: 29.07.2011 08:36
ozan dogru solemis ...
ozan-9 Tarih: 29.07.2011 08:04
işte taraftar işte şampiyon