Kadınlar artık, uygulanan yöntemlerle sürekli kilo alıp vermekten şikayetçi... Çünkü bu şekilde vücut daha çok deforme oluyor ve kadınlar kalıcı çözümler istiyor. Şimdi trend, tok tutan bitkisel toz yöntemi.Yaz bitti.... Tatilin verdiği rahatlık ile kilolara yine davetiye çıkmış oldu. Deniz, kum, eğlence, bol bol dinlenme ve açık büfe beslenme derken, formuna pek dikkat etmeyenlerin almış oldukları kilolar yeniden sorun yaratmaya başladı bile. Başvurulan birçok diyet programı, spor salonları derken, verilen kiloları bir süre sonra yeniden alan kadınlar, her geçen gün daha kalıcı çözümler peşinden koşuyor. Şimdilerde ise kilo sorununu ortadan kaldırmak için başvurulan ve kalıcı zayıflık yaratmayı amaçlayan bitkisel tozlar gündemde... Kalıcı olarak zayıflamak, egzersiz yapmadan yağları yakmak, doğal ürünlerin yardımıyla günümüzde mümkün hale geliyor. Alternatif çözümler arasında kadınların artık büyük oranda bitkilerden yararlanmayı tercih ettiğini belirten şifalı bitkiler merkezi Herbalium uzmanları, "Doğada yetişen bazı şifalı otların tozları kilolara da savaş açıyor. Üstelik egzersiz yapmadan" diyor.

YAĞLARI YAKIYOR
Ayrıca uzmanlar, merkezlerinde üretilen ve kalıcı zayıflama sağlayan bitkisel tozun asıl etki ettiği noktanın yağlar olduğunu ve hiçbir yan etkisi olmadığını belirtiyor. Kereviz tohumu, funda yaprağı, biberiye, yeşilçay, mate yaprağı ve kekik gibi birçok doğal bitkinin tozlarından oluşuyor. Şifalı zayıflama tozu olarak adlandırılan ürün, yoğurtla karıştırılıp yeniliyor. Vücuttaki yağları ve selülitleri eritme özelliği olduğu gibi dolaşım ve sinir sistemini de aktive ediyor. Kuvvet verici bitkilerden üretildiği için zindelik sağlıyor.

'MODERN AKTAR'
Aynı zamanda tozla birlikte kullanılması önerilen saf bitki özü damlası zayıflama sürecini hızlandırıyor. Bu da 1 bardak suya damlatılarak içiliyor. 'Modern aktar' Herbalium uzmanlarına göre şişmanlık, ülkemizde birçok insanda ve daima karşılaşılan bir sorun... Kadınlar için bu soruna kalıcı bir çözüm bulamamak daha da büyük sorun. Bu nedenle formda kalma trendlerine ilgi büyük. En önemlisi de sürekli kilo alıp verme nedeniyle vücut daha çok deforme oluyor.

'DOĞRU KULLANILMALI'
Bu yüzden çok şikayet aldıklarını belirten Herbalium uzmanları, tamamen bitkisel ve yağ yakıcı özelliği bulunan bu yöntem üzerinde çalıştıklarını söylüyor. "Doğada yararsız hiçbir şey yoktur! Yeter ki, kullanmasını bilelim" sözünden hareket ettiklerini belirten uzmanlar, gelecekte kaliteli bir hayat için, formda bir vücuda sahip olmanın çok önemli olduğunu ifade ediyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1504
favori
like
share
unique Tarih: 11.09.2006 10:15
bilgiler icin saol dostum...
SU-PERISI Tarih: 11.09.2006 10:01
nevarsa bitkilerde var yeterki dogru kullanmasını bilelim.verdigin bilgiler için saol kardeşim