Bütün dünyada, iç ve dış giyimde yükselen trend yüzde 100 doğal ürünlere yöneliş Türkiyede dikişsiz iç giyimin öncü markası Morera, doğallık felsefesinden yola çıkarak, hem de yüzde 100 doğal ipliklerle, kadın ve erkekler için iç ve dış giyim üretimine başladı.
Dikişsiz giyimin öncüsü Moreranın benzersiz ve zengin ürün gamına yeni eklediği PureLife koleksiyonu ile doğallığı ve doğaya geri dönüşü yaşayabilirsiniz. Moreranın yüzde 100 doğal ipliklerle ürettiği antibakteriyel, antialerjik ve hijyenik PureLife koleksiyonunun üretiminde, bambu, organik pamuk, modal, viskon ve tensel kullanılıyor.
Moreranın ipek ve kaşmir tuşesine çok yakın dokumaya sahip, terletmeyen, serin tutan, varlığını unutturacak kadar hafif, antibakteriyel, antialerjik dikişsiz iç çamaşırları ve tişörtleri, vücut terini pamuktan daha hızlı emiyor ve UV ışınlarını kırıyor.
Gün boyu rahatlık ve ferahlık sunan doğallık
İç ve dış giyimde yeniliklerin öncüsü Moreranın PureLifeserisi, vücudu sıkmadan sarıyor. Ürünler, yumuşak ve esnek yapısı ile farklı bedenlere uyum sağlarken, kolay yıkanabilme ve sık yıkamalarda bile ilk günkü şeklini koruyabilmesiyle de fark yaratıyor.
PureLifekoleksiyonunun 12si bayan, 6sı erkeğe yönelik toplam 18 parçadan oluşan ürünlerini, sadece yaz sezonunda değil, farklı modeller ve renklerde, sezona göre değişiklik yaparak her sezon bulmak mümkün olacak.
Doğal liflerden gelen sağlık ve hijyen
BAMBU: Bambu kamışlarından yapılan ürünler, doğal, antibakteriyel, antialerjik ve hafiftir. Serinlik hissi veren bu ürünler, merserize işlemi gerektirmeyecek kadar parlaktır. İpek ve kaşmir tuşesine çok yakın olan bambu ürünler, vücut terini pamuktan daha hızlı emer ve UV ışıklarını kırar.
MODAL: Kayın ağacından üretilen Modal ürünleri doğal, dayanıklı ve parlaktır. Yumuşak dokusu ile kendinizi rahat hissedersiniz.
TENSEL: Antibakteriyel, hijyenik ve serinletici olan bu ürünler, doğallığı ve yumuşak dokusu ile vücudunuzu sarar. Antibakteriyel yapısı ile bakteri ve mantar oluşumunu engelleyen ürünler, kötü koku oluşturmaz, alerji yapmaz ve vücutla uyum sağlar.
VİSKON: Kayın ağacından üretilen viskonun ter emme özelliği pamuktan daha yüksektir. Yumuşak yapısıyla tene uyum sağlayan viskon vücudu sıkmadan sarar.
ORGANİK PAMUK: Doğallığın simgesi olan pamuk, elastan ile birlikte esner. Moreranın PureLifekoleksiyonundaki pamuk ürünler yumuşak dokusu ile vücudunuzu sararken, birçok yıkama sonrasında bile formunu korur.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 539
favori
like
share