12 Ağustos'a kadar izinli olmasına rağmen dün İstanbul'a gelen Fenerbahçeli Andre Santos, "Bu sezon buradayım. Takımın başarısı için elimden geleni yapacağım" dedi.
Tatilden 12 Ağustos'ta dönmesi beklenen Andre Santos, dün 17:30'da sürpriz bir şekilde İstanbul'a indi. Andre Santos’un yanında eşi Suelem’de vardı. Bavullarının çokluğu dikkat çeken Brezilyalı oyuncu Kötü günlerde takımla beraber olmak istediği için erkenden döndüğünü belirten Brezilyalı oyuncu, "Ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak için elimden geleni yapacağım. Hakkımda ben yokken bir çok transfer söylentisi çıkmış. Ben Fenerbahçe'nin futbolcusuyum ve burada kalacağım. İstanbul'u çok özledim. Kasım'da oğlum olacak ve İstanbul'da doğmasını istiyorum" ifadesini kullandı.

Santos oğluna idolü olan Fenerbahçe'nin eski çalıştırıcısı Zico'nun ön adı olan 'Arthur' ismini vereceğini belirtti. İdmana giderek takım arkadaşlarıyla hasret gideren Santos, çalışmayı takip etti. Brezilyalı, bugün ülkesinin milli takım kampına katılmak üzere Almanya'ya gidiyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 335
favori
like
share
ozan-9 Tarih: 22.08.2011 07:31
İşte bu !