Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, yeni sezonu Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde düzenlenen görkemli bir geceyle açtı. Asbaşkanımız Mahmut Uslu, Avrupada futbolda da basketbolda da başarı istediklerini söyledi.
Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz, Ülker Grubu Başkanı Ali Ülker, Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ve (A) Milli Basketbol Takımı Antrenörü Bogdan Tanjevic ile yardımcılarının da katıldığı gecede, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı teknik heyetimiz, Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı teknik heyet ve oyuncularımız, basketbol camiasının önemli isimleri bir araya geldi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde gerçekleştirilen gecenin düzenlendiği salonun ortasında oluşturulan platformda yapılan mini basketbol sahasına tek tek çağrılarak tanıtılan oyuncular, daha sonra mankenlerle birlikte yeni sezonda iç ve dış sahada giyecekleri formalar ve 100. yıl forması ile defileye katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Ülker Spor İlişkileri Koordinatörü Ali Doğan, kulüp olarak elde ettikleri ciddi birikimleri ve deneyimleri Fenerbahçemiz ile birleştirdiklerini belirterek, "Hedefimiz inşallah Avrupada kalıcı başarılar elde etmek. Ülker olarak sosyal sorumluluklarımızı bu ülkeyle paylaşmak ve sporun kalitesini yükseltmek istiyoruz" dedi.

Asbaşkanımız Mahmut Uslu da yaptığı konuşmada Ülker ile çok önemli bir birlikteliği yaşadıklarını, yıllardır düşünülen bir birleşmeyi bu sezon gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, hedeflerinin Avrupa Liginde şampiyonluk elde edecek bir takım oluşturmak olduğunu belirtti.

100. yılda her branşta başarı istediklerini ifade eden Uslu, "Avrupada futbolda da basketbolda da başarı istiyoruz. Avrupa Liginde özellikle 2-3 yıl içinde bu gençlerimizi daha üst seviyeye getirebilirsek şampiyon olabiliriz. Bu yıl hedefimiz ilk sekiz" diye konuştu.

Yeni sezon açılış gecesi, tanıtımların ardından verilen yemekle sona erdi.Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 524
favori
like
share
stugal Tarih: 23.09.2006 10:46
İşte Klüp olmanın şartı Her dalda Her zaman Başarı
dream_catcher Tarih: 22.09.2006 10:49
bız herzaman heryerde ıyıyız ve daha da ıyı olacagız
ozlems_o Tarih: 22.09.2006 10:30
son basket maçımızda da iyi bir performans sergiledik zaten keyifli bir sezon basketbol için :85:
stugal Tarih: 21.09.2006 15:55
Helal Olsun Bu sene Avrupada Oynıyacağız .Başarılar
inferno Tarih: 20.09.2006 19:30
Futboldan alamadığımız keyfi bu yıl baskette alıcaz gibi geliyo
MiSS-FENER Tarih: 20.09.2006 19:17
helal valla basketboldada ıyıyız