Konyada tren yolcularının Devlet Demir Yollarının hizmetleri arasında en çok yolculuk sırasında internet kullanmayı görmek istedikleri belirlendi. Yetkililer hizmeti sunmak için çalışmalara başladı.


NTV- Konyada Devlet Demir Yolları tarafından yaptırılan ankette yolcuların tren seyahatleri sırasında en çok internet kullanmayı istediği belirlendi. Yetkililer konu üzerinde çalışmaya başlarken, yolcuların yakın tarihte tren seyahatleri sırasında internet kullanabilecekleri belirtildi.
Devlet Demir Yolları Konya Gar Müdürü Hasan Doğan, vatandaşın almak istediği hizmet çeşitliliğini ölçmek ve bu doğrultuda yeni projeler oluşturmak için anket çalışması yaptıklarına dikkat çekerek, vatandaşın en çok bilgisayar ve internet sisteminin trenlerde oluşturulmasını istediklerini söyledi.
Doğan, Böyle yoğun bir taleple karşı karşıya kalınca, trenlerimizde bilgisayar ve internet kullanılması için çalışmalara başladık. Konu ile ilgili şu anda araştırmalar yapıyoruz. En kısa zaman da vatandaşlarımızın yoğun olarak istedikleri bu hizmeti gerçekleştireceğiz. Amacımız en kaliteli, modern taşımacılık hizmetini en iyi şekilde vatandaşlarımıza sunmaktır diye konuştu.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 946
favori
like
share
xHakanx Tarih: 23.11.2006 14:28
Tesekkürler dostum, ellerine saglik
behsat Tarih: 16.11.2006 15:15
paylaşım için teşekkürler
shag Tarih: 07.11.2006 14:49
vay be helal olsn ilginç
asillli Tarih: 03.11.2006 18:18
ilginç haber eline sağlık