Polaris Sonbahar / Kış Kolleksiyonu Sağlıktan Ödün Vermeden Şık ve Sıcak Bir Kış Geçirmenizi Sağlıyor. Flexible Tabanlı Ürünler Rahatına Düşkünler İçin Bu Kış da Kolleksiyon da Yerini Alıyor. Botların Sugeçirmez Özelliği Sayesinde Yağmurlar Vız Geliyor.
polaris’in hayatımıza soktuğu sağlıklı ayakkabının işareti 5 NOKTA tabanlı ayakkabılar artık genç yaşlara hitap eden günlük giyim ile uyumlu modelleri ile yer alıyor. Hem evde hem sokakta ayak sağlığını düşünenler için ayakkabı ve terlik üreten Polaris’in, klasikleşmiş ev terlikleri merdane ve zenne modellerini bu kış da Polaris Shoplar da göreceğiz.

ayakkabılarda bir araya gelemeyen şıklık ve rahatlığı Polaris bayanlar için birlikte sunmayı başardı. İş hayatının temposunda rahatlıkla kullanılabilecek dolgu topuklu ayakkabı ve botlar bayanların beğenisine sunuluyor. Takım elbise ile rahatlıkla uyum sağlayan merdane ayakkabı ve bot modelleri bu kış şıklıktan ödün vermeyen bayanların tercihi olacak.

Eviçi şıklığı için özel hazırlanan koleksiyon da alçak ve yüksek tabanlı terlik ve babetler yer alıyor. Koleksiyondaki kadife kumaştan ürünlerin üzerleri taşlı ve pullarla işlenmiş modelleri ise Hint esintileri taşıyor. Günün moda renkleri lame ve dore’nin hakim olduğu koleksiyonda yuvarlak hatlı modeller rahatlık sunuyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 621
favori
like
share
DİDEM Tarih: 11.10.2006 00:59
paylaşımın için teşekkürler su perisi..