SENSIZ YASANAN SEVDA

Gece, isil isildi gökyüzü. Önce her yildiza senin adini verdim, yetmedi. Hiç biri senin gözlerin gibi degildi. Ben yalniz senin gözlerini yildiz bildim. Herkes altinda sarhos olacagi yildizi ararken, ben senin gözlerinde bitirdim içki kadehlerini. Her sey siyah beyazken, ben mavi bir düste gizlendim Konuk oldum uykularina, gördügün her rüyanin içindeydim.
Gördügün denizmiydi ben o denizin martisiydim.Bir ormanda mi yürüyordun, en ulu agaciydim. Sen bir dagin tepesinde görürken kendini , ben doruklarinda beyazligiydim. Sonsuz hasret atesiydim ben her gece kapinda yanan. Sen bile söndüremezsin beni. Çünkü hasretin sen varken bile dinmeyenindendi. Kolaydi sevmeler ben imkansizi seçdim. Ne kadar yakinsam o kadar uzaktin bana. Elimi uzatsam tutabilirdim ama bir o kadarda ulasilmazdin. Kaçanlardan degildim ben, kaçmadim.

Ne zaman vazgeçmeye kalksam yüregim o kocaman haliyle dikildi karsima. Ben yüregimin sesini dinledim. Ve yüregim aslinda sendin. Her sözcügü denedim aslinda seni anlatmak için. Her sözcügün üzerinde durup bin kere düsündüm. Ya onlar anlatamadi seni ya sen onlara yetmedin. Sözcükler yetmedi ya, renklere sarildim bende. Bir tek mavi anlatti seni. Maviye yakisan yalniz sendin. Ne kendimi sakladim ne de sözlerimi. Duygularim içtendi. Seni kendimi sever gibi sevdim. Tutkuyla bagliydim sana ama sevdam senin tutsagin degildi. Ben özgürlügüme düskündüm ve özgürlügümde sendin.

Dinle ey yar, sana bagimli olmadan büyüttüm ben bu sevdayi içimde. Sen olsanda büyümeye devam edecek olmasanda. Sevmisim bir kere seni kurtulusun yok sevgimden. Seni özlemeyi en çok ben bilirim. Hiç yakinmadim seni özlemekten. Üsteklik kavusamama ihtimali islenmemis soguk bir tas gibi önümde dikilip dururken. Sana dokunamamak yüregimi böyle acitirken. Bil ki ben yüregimi kanatan bu aciya inat dokunmadan tenine saatlerçe sevisebilirim seninle...

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 546
favori
like
share
sennur Tarih: 30.10.2006 21:14
duygularını çok güzel ifade etmişsin paylaşımın için sağol
unique Tarih: 30.10.2006 20:17
:79: yüreine saglik... paylasim icin tskrler...
sonbahargibi Tarih: 30.10.2006 18:50
Dj bu kadar mı güzel anlatılır bir yitik sevda :76:yüreğine ,emeğine sağlık.
Tek kelimeyle harika
Serendipity Tarih: 04.10.2006 09:31
Dinle ey yar, sana bagimli olmadan büyüttüm ben bu sevdayi içimde.
Sen olsanda büyümeye devam edecek olmasanda. Sevmisim bir kere seni kurtulusun yok sevgimden

emeğine yüreğine sağlık DJ Hakan
çok güzel di
hicbirsey2001 Tarih: 04.10.2006 08:28
Çok hoş bir sunum olmuş, tek kötü yani yazının küçüklüğü.

Nakış işler gibi bir kompozisyon var,


BU özenli ve duygulu paylaşımın için teşekkürler DJ Hakan

Emeğine ve yüreğine sağlık
tuzla_buz Tarih: 03.10.2006 23:24
paylaşımın için saol
hulya66 Tarih: 03.10.2006 19:03
yuregine saglik