Karikatür krizinin ardından Danimarka Devlet Televizyonu şimdi de 'Hz. Muhammed'i aşağılama yarışmalarıyla ilgili görüntüleri yayınladı.

Amatör video görüntülerinde, yaz kampında Sağcı Halk Partisi'nin genç üyelerinin düzenledikleri yarışmada, Hz.Muhammed'i aşağılayıcı karikatürler çizilmesi istendi. Kötü puan alan gençler cezalandırıldı, başarılı olanlara ise ödüllendirildi.

Görüntülerde, bazı üyeler türban takıyor bazıları bellerine bomba asıyor. Ardından da Hz. Muhammed'i bira içerek tuvalete giden bir deve olarak, bombalı eylem yapan bir terörist olarak çizdikleri resimleri gösteriyor.
LÜTFEN DANİMARKA ÜRÜNLERİNİ BOYKOT EDELİM.BU SAYGISIZLIĞA SESSİZ KALMAYALIM.

kalfat kalfat
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 716
favori
like
share
matrakSsS Tarih: 12.05.2007 08:28
Allah razı olsun
fikret336 Tarih: 23.11.2006 13:33
haklısın
leotombak Tarih: 07.10.2006 21:59
evet arkadaşlar bu şerefsizler haddi aştılar her fırsatta dinimize ve Peygamber Efendimiz'e çirkin saldırılarda bulunuyorlar. yine bunların içlerinden olan birileri çıkıp bu olayın faili olan halk partisinin başkanı *olay bizim iznimiz dahilinde olmadı bir daha tekrar etmeyecektir* diye açıklama yapıyor. bunlar hep bilinçli yapılan şeyler uyanık olmak ve bu ülkeye katkı olabilecek her şeyden uzak durmak lazım. Allah bunların belalarını elbette vercektir. Selametle.