Hakan bey programi

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/03082011100939.jpg/]Komedyen Hakan Yılmaz'ın yaptığı şov programı "Hakan Bey" 6 Ağustos Cumartesi gecesi ATV ekranında başlıyor.

Yıllardır, oynadığı dizi ve sit-com’larla seyircinin karşısına çıkan komedyen Hakan Yılmaz, bundan böyle “Hakan Bey” isimli şov programıyla izleyicilerine farklı bir yanını daha gösterecek.

Her hafta birbirinden ünlü ve eğlenceli konukların katılacağı program, Hakan Bey’in bizzat oynadığı “Bombacılar”, “Yunus Hoca” gibi skeçlerle, popüler ve alternatif müzik performanslarıyla ve canlı yayın sürprizleriyle bezenerek, üç saat boyunca ATV ekranında olacak.

Cumartesi gecesi ilk kez seyircisiyle buluşacak olan Hakan Bey’in oyuncu konukları, Yahşi Cazibe dizisinden Aslıhan Gürbüz, Hande Katipoğlu ve Gökçe Özyol olacak. İlk programın müzisyen konukları ise arabeskin genç sesi Haktan ve bu yazın dikkat çeken isimlerinden Simge olacak.

Hakan Bey 6 Ağustos Cumartesi saat 22.50'de ekranlarda olacak.

Yapımcılığını Hakan Yılmaz’ın kardeşi Serkan Yılmaz’ın üstlendiği Hakan Bey'in yönetmenliğini Ertaş Uygun, proje tasarım ve metin yazarlığını ise Tito ve Dilek Sever yapıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1649
favori
like
share
1060283 Tarih: 28.08.2011 19:35
güzele benziyor izlenir bence