Düşük Bel
Bu kot modeli her türlü vücut şekline uyar. Düşük bel pantalonlar belinizin ince ve kalın olması ile ilişkili olarak kalçalarınızı daha dar, bacakları daha kısa gösterir.
Uzun Bot Kesimi
Bacaklarda hafif genişleyen bu kot kesimi kavisleri olan bayanlar için ideal. Alt kısma doğru genişleyen kesim kalçaları daha dar ve kavisleri daha az gösterir.Eğer uzun boylu iseniz düşük bel kesimler size daha uygun. Bu kesimi özellikle topuklu botlarla tercih edin.
Düz Kot Kesimleri
Düz kot kesimleri geniş paça ve dar paça olmak üzere iki tiptedir. Eğer kısa boylu veya kısa bacaklarınız varsa, dar paça düz kot kesimini tercih edin. Ayak bileğinde biten kenarlar bacaklarınızı daha uzun gösterir.
Dar Kot Kesimi
Bileklerinizi saran bu tarz oğlansı vücut yapısı olanlar için ideal. Dar kesim kalça ve yan kısımlarda kavis yapar. Kısa boylu olanlar için ideal çünkü uzun bacak çizgisi boyu daha uzun gösterir.

Kapri Cinsi Kotlar
Bu tip kotlar boyu olduğundan daha kısa gösterir. Kalça kısmını daha geniş, bacakları daha kısa ve ayak bileklerinizi olduğundan daha kalın gösterir. Eğer uzun ve zayıf değilseniz bu tip kot giymekten kaçının.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1295
favori
like
share
DİDEM Tarih: 11.10.2006 00:59
paylaşımın için teşekkürler su perisi..