Ali Şen'in Hakan'a attığı mesaj
Son dönemde eleştirilen, Moldova maçında 784 gün sona fileleri havalandıran hem de 4 gol birden atan Hakan Şükür, maç sonrası yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. "Maçtan önce de sayın Ali Şen çok manalı şeyler söylemişti. Kendisi de bizden biri çok teşekkür ederim. Hayatımda hiçbir zaman devre arasında telefonumu açmam. Ama 3-0 olduktan sonra eşimi aradım. Ağlayacağını tahmin etmiştim, öyleymiş" diyen Hakan Şükür, Şenin diyaloğu için "O bende saklı kalsın" ifadesi kullandı. Fenerbahçenin eski başkanı Ali Şen, Kral Hakan ile arasında cep telefonu aracılığıyla yaşanan SMS trafiğini şöyle dile getirdi:

"Maçlardan önce Rüştü Reçbere de, Fatih Terime de Hakan Şüküre de zaman zaman mesaj geçerim. Maçtan bir gün önce öğleden sonra Hakan Şüküre Seninle uğraşan küçük adamları bize bırak. Türk gençliğinin idolü sensin. Yarın akşam Moldovayı yerle bir edeceksin diye bir mesaj geçtim. Bu mesajı geçtikten bir kaç dakika sonra Hakandan yanıt geldi: Baba ellerinden öperim. Teşekkür ediyorum. Yanımda Orhan, Rüştü, Tümer var. Onlar da selam söylüyorlar. Ben dün maçı televizyondan seyrederken devre arasında yine bir mesaj geldi. Mesajı arkadaşlarımdan geliyor zannettim. Açtığımda ise benim için sürprizdi. Baba bu goller sana hediye. Allah senden razı olsun. Hakan Şükür yazıyordu.

Hakan o mesajı devre arasında nasıl geçti bilmiyorum. Terim gibi disiplinli bir teknik direktörün görev yaptığı milli takımda devre arasında bir futbolcunun birine mesaj çekmesi çok zor. Ama Hakan demek ki o kadar duygulandı ki, ne olursa olsun bu mesajı bana geçip teşekkür etti. Bu hareketi beni de çok duygulandırdı."

:4: :4:

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1812
favori
like
share
eems34 Tarih: 24.10.2006 13:36
SPORUN GÜZELLİĞİ İÇİN OLMASI GEREKEN ŞEYLER BRAVO ALİ ŞEN
puslukurt Tarih: 13.10.2006 20:28
Ali Şen bu tür seyleri çok güzel beceriyor..
MaRaBoGLu61 Tarih: 13.10.2006 17:52
Wallahi bravo Ali Sene

cok ilginc bir Adamdir vesselam