99. Bölüm Özet

Suç şebekelerine karşı operasyon

Kaybolan insanların peşine düşen Ekip, büyük bir suç şebekesiyle karşı karşıya kalıyor.
Ekip, ortadan kaybolan Gülizar’ı adlı genç kadının peşine düşer. Zeynep, genç kadının duygularını anladığı için onu kazanmak için elinden geleni yapar.
Artarda gerçekleşen cinayetlerin birbiriyle bağlantısız olması Ekip’i zor durumda bırakır. Bir operasyon düzenleyen ve kaybolan insanların peşine düşen Ekip büyük bir suç şebekesiyle karşılaşır.
Metin ve Tekin yine kazanç elde edecekleri bir işe başlarlar. Gelin ve damatların arabalarının önüne atlayan küçük Çobanlar, yine gözlerini hastanede açarlar.
Ölü bulunan Can adlı şahsın katilinin peşine düşen Ekip soruşturmadan bir sonuca ulaşamaz. Diğer taraftan kardeşinin katilinin peşine düşen Selim hiç beklenmedik biriyle yüz yüze gelir.
Tunç yeni okuluna alışmaya çalışmaktadır. Okul arkadaşı Esma ona derslerinde yardımcı olmaktadır. Esma’nın bir derdi olduğunu fark eden Tunç, Mesut komiserin de dahil olduğu bir operasyonla Esma’yı üvey babasından kurtarır.


Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 28281
favori
like
share
sevo 67 Tarih: 20.01.2013 12:25
harika bir dizi bu sene 7.sezonu
barbie 16 Tarih: 30.12.2012 12:32
eskiden çok güzel di ama şimdi rıza gitti dizinin tadı kaçtı bence rıza geri görevinin başına gelsin
barbie 16 Tarih: 02.05.2012 15:22
süper bir dizi
sevo 67 Tarih: 27.04.2012 12:55
[QUOTE=DİDEM;1272553]


sevo 67 Tarih: 27.04.2012 12:51İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şubede görev yapan 5 kişilik polis timinin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları, mizah süzgecinden de geçip, eğlenceli ve keyifli bir anlatımla ekrana gelecek.
Sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan polislerimiz, Birliktelik ruhu ve Mücadele azmiyle kötülerin korkulu rüyası olacaklar
sevo 67 Tarih: 27.04.2012 11:01
süper bir dizi harika bu filme aşığım bayılıyorum.Ölürüm ben bu dizi için
Buci Tarih: 12.09.2011 13:18
Hiç kaçırmadan izliyorum
MiSS-FENER Tarih: 20.08.2011 16:05
Arka Sokaklar Yeni SezonKanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar sonunda Zeynep Komiser'ine kavuştu.

Uğur Pektaş'la evlenip anne olduktan sonra diziden ayrılan Özçelik, "Canan" sayfasını kapatıp yeniden yuvasına döndü. Bir süre önce boşanmanın eşiğine geldiği eşiyle birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanan ünlü oyuncu yeniden Arka Sokaklar'a dönüş müjdesini Hürriyet'e verdi.

Hayırlı olsun, uzun bir aradan sonra yeniden "Arka Sokaklar"dasınız. Heyecan ne durumda? Nasıl hissediyorsunuz kendinizi?

- Heyecanlı olduğumu söyleyemem. Eski ekibimle çalışacağım, bildiğim karakteri canlandıracağım için herhalde, çok sakinim. Her şey yolunda. Heyecandan çok huzurlu olduğumu söyleyebilirim.

Bebeğiniz doğduktan sonra kariyerinizi bir kenara bıraktınız, kendinizi çocuğunuza adadınız. Peki o süretçe özlediniz mi set ortamını?

- Çocuk, hele de küçük bebekler insanı çok oyalıyor. Ama bir an boş kalsam yine özlem duyuyordum tabii... Hiçbir şey yapmadan evde oturmak beni sıkıyor.

Dizinin takipçilerine herhangi bir sürpriziniz olmayacak değil mi? Yani yine aynı karakteri canlandırıyorsunuz.

- Yok yok... Sürpriz söz konusu değil, ayrıldığım karakterle dönüyorum. Zaten bu olasılık hep vardı.

Hangi olasılık?

- Diziden ayrılırken, yeniden geri dönebileceğimi konuşmuştuk. O yüzden karakter öldürülmemiş, yurt dışına gönderilmişti.

ŞARTLARDA ANLAŞAMADIK "CANAN"DAN AYRILDIM

Bu ara, bir bakıma süt izni gibi bir şey oldu diyebilir miyiz?

- Evet... Doğum nedeniyle kısa bir mola... Gerçi araya bir başka dizi daha sıkıştırdım ama olsun (gülüyor)...

"Canan" dizisinden neden ayrıldınız sahi?

- Bazı şartlarda anlaşamadık, o kadarını söyleyeyim. Uzun uzun konuşmanın gereği yok.

Peki, nasıl isterseniz... O diziye veda ettiniz ve şimdi yine eşiniz Uğur Pektaş'la aynı settesiniz. Bu size farklı bir güven hissi veriyor mu?

- Hayır. Ben dizi setlerinde kendimi hep güvende hissederim zaten. Set ortamına çok alışkınım çünkü, 14 senedir setlerdeyim. Önüme bir proje koyduklarında, ?Ben bunu oynayamam? demedim hiç. Akış bunu getirdi diyelim.

KIZ KARDEŞİME BİLE ANNE GİBİ DAVRANIRDIM

Annelik nasıl gidiyor?

- Güzel, yoğun, keyifli, zor... Hepsi bir arada. Annelik çok da tarif edilebilir bir duygu değil, o yüzden açıklayamıyorum. Bazen çekim bitiyor, gece yarısı eve gidiyorum emziriyorum. O yorgunluğa rağmen, aklımın köşesinden uykusu kaçar da beni de uyutmaz diye bir şey geçmiyor.

Anne olmak için yaratılmışsınız...

- Benim küçüklükten beri anaç bir tavrım vardı zaten... Kız kardeşim doğduğunda ben 9 yaşındaydım. Ona da anne gibi davranıyordum.

Oğlunuz Murathan sizinle konuşmaya başladı mı?

- Uğur'a "Baba" diyor, bana da "Nenne"... Ama işaret diliyle her şeyi anlatabiliyor, keyfi yerinde.

İleride karşınıza geçip "Ben de oyuncu olmak istiyorum" derse, onu destekler misiniz?

- Tabii ki... Kötü bir şey olmadığı sürece ne derse desin desteklerim. Kendi tercihi sonuçta.

GAZA GELİP AYRILMAYA KARAR VERDİK

Geçtiğimiz günlerde özel hayatınızla gündeme geldiniz. Olay iddia da değildi, bizzat eşinizle ayrılma kararı aldığınızı açıkladınız. Ama "Boşanıyorlar" haberinin çıkmasından bir gün sonra da ayrılmaktan vazgeçtiğinizi öğrendik. Neler oldu o ara?

- Öyle bir gaza geldik işte... şaka bir yana, söyleyebilecek pek bir şey yok. Oldu, bitti. Biz de her insan gibi yaşıyoruz. Duygularımız dalgalanabiliyor. Bu son derece normal bir şey.

Ya şimdi duygular ne durumda? Dalgalar duruldu mu?

- Gayet durgun. Emin olun, her şey yolunda. Birlikte dizi çekmeye bile başlıyoruz işte..
Nirvana Tarih: 20.06.2011 22:18
Çağla Kubat da sörf yarışlarına katıldığı için ekibin çalışma programını zorluyor. Kubat, senaryo gereği öldürülecek.