Futbolda Turkcell Süper Lig ve Türk Telekom Lig A'ya 10. hafta karşılaşmalarıyla devam edilirken, Lig B 1., 2. ve 5. gruplarda ise 11. hafta müsabakaları yapılacak.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A ve Lig B'de haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:

20.30 Sivasspor-Vestel Manisaspor (4 Eylül)
20.30 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

21 Ekim Cumartesi:
15.00 Sakaryaspor-Denizlispor (Sakarya Atatürk)
20.30 Kayseri Erciyesspor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Bursaspor-Ankaraspor (Bursa Atatürk-Seyircisiz)

22 Ekim Pazar:
15.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Rize Atatürk)
15.00 Ankaragücü-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Fenerbahçe-Kayserispor (FB Şükrü Saracoğlu)
15.00 Antalyaspor-Gaziantepspor (Antalya Atatürk)
-TÜRK TELEKOM LİG A-

21 Ekim Cumartesi:
20.00 Malatyaspor-Eskişehirspor (Malatya İnönü)
22 Ekim Pazar:
15.00 Elazığspor-İstanbulspor (Elazığ Atatürk)
13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Mardinspor (Kamil Ocak)
15.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Uşakspor (Cebeci İnönü)
15.00 Karşıyaka-Orduspor (Altay Alsancak)
15.00 Diyarbakırspor-Altay (Diyarbakır Atatürk)
15.00 Kasımpaşa-Türk Telekomspor (Recep Tayyip Erdoğan)
15.00 Kocaelispor-Akçaabat Sebatspor (İsmetpaşa)
23 Ekim Pazartesi:
17.30 Samsunspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
-LİG B-

1. Grup
-------
22 Ekim Pazar:
15.00 Etimesgut Şekerspor-İnegölspor (OSTİM)
15.00 OYAK Renaultspor-Küçükköyspor (Veledrom İç Saha)
15.00 Dardanelspor-Güngören Belediyespor (18 Mart)
15.00 Yalovaspor-Fatih Karagümrük (Yalova Atatürk)
15.00 Eyüpspor-Sarıyer (Eyüp)

2. Grup
-------
22 Ekim Pazar:
15.00 Tarsus İdmanyurdu-Marmaris Belediyespor (Burhanettin Kocamaz)
15.00 Alanyaspor-İzmirspor (Milli Egemenlik)
15.00 Bucaspor-Turgutluspor (Buca)
15.00 Muğlaspor-Nazilli Belediyespor (Muğla Atatürk)
15.00 Fethiyespor-Mersin İdmanyurdu (Fethiye)
5. Grup
-------
21 Ekim Cumartesi:
15.00 GASKİ Spor-Kahramanmaraşspor (GASKİ Spor Tesisleri)
22 Ekim Pazar:
15.00 Hatayspor-Şanlıurfa Belediyespor (Hatay Atatürk)
15.00 Adana Demirspor-Siirtspor (5 Ocak)
15.00 Şanlıurfaspor-İskenderun Demirçelikspor (11 Nisan)
15.00 Cizrespor-Adıyamanspor (Cizre)

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 483
favori
like
share