McFunSoft® Video Capture/Convert/Split/Merge/Burn Studio, video gerçekleştirmesinde ilk ve tek çözüm sunan, tasfiye etmek, düzenlemek, dönüştürme işlemi yapmak, ayırmak, birleştirme ve yazma işlemlerini yapmak için geliştirilmiş güçlü ve profesyonel bir yazılımdır. Yazılım, herhangi bir kullanılan görüntüden çiğ-ham görüntülere etiket koyabilmektedir.

Dönüştürdüğü görüntü biçimleri arasında; AVI, XviD, DivX, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, VCD (NTSC-PAL), DVD (NTSC-PAL), SVCD (NTSC-PAL), RMVB, RM, WMV ve herhangi kullanılmış görüntü biçimleri bulunmaktadır.

Kullanıcılara sinema izlemenin gereksinimlerinin farkına vardırmak için evde bir ev videosu olmak veya bilgisayarda görüntüleri saklamak işlevini yerine getirmektedir. Tüm görüntü biçimlerine uyumlu olan yazılım, kolay, anlaşılır ve hoş bir arayüze sahiptir. Bunlarla yetinmeyen yazılım, günümüzde kullanılan tüm video cihazlarından, TV kartından ve diğer cihazlardan bilgisayara gçrüntü aktarımı yapabilmektedir. Aktardığı bu görüntüleri ve yukarıda bahse konu görüntü biçimlerini kesebilmekte, ayırabilmekte, ses düzenlemesi yapabilmekte ve yapmış olduğu bu işlemleri kullanıcıya izlettirbilmektedir. Günümüzde bulunan görüntü biçimlerinin uzantılarına ek olarak PAL, NTSC ve SECAM biçimlerinde aktarma yapabildiği gibi bu türleri de birbirlerine dönüştürebilmektedir.


Hepsi bir arada:
# Yazılım bahse konu görüntü biçimlerini AVI,XviD, DivX, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, VCD (NTSC-PAL), DVD (NTSC-PAL), SVCD (NTSC-PAL), RMVB, RM, WMV ve herhangi kullanılmış görüntü biçimlerini birbirlerine dönüştürebilmekte, kesim yapabilmekte,etiket koyabilmekte ve izlettirebilmektedir.

Kolay kullanım:
# Kullanıcıya yol gösteren sihirbazlar ve kullanıcı yönlendirmeleriyle kullanımı oldukça basittir.

Zaman kazanın:
# En son teknolojiyle zaman kazandırmakta, işlemini son derece süratli, bir o kadar da kaliteli ve tam yapmaktadır. Öğrenmede zamanınızı azaltır. Kullanıcı anketlerine göre yazılım, size zamanınızın 35%ini farklı görüntü biçimlerine çevirmek için kazandırmaktadır.[URL=http://www.hotdownload.us/mcfunsoft/VideoStudio.exe]DOWNLOAD

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 410
favori
like
share
ugur063 Tarih: 23.10.2006 12:04
ellerine ve emeğine sağlık