KANSER hücresinin büyümesini önleyen ilaç geliştirildi. Mucize ilaç 2007 Mayıs'ında piyasaya sürülecek...


***

Kanserde devrim

Alman ilaç firması Bayer, kanseri alt eden mucizevi bir ilaç geliştirdi Süper ilaç, kanserli tümörün büyümesini engelleyerek ömrü uzatıyor.

Gelecek yıl piyasada olacak
Dünyada ölüm nedenleri arasında birinci sırada gelen kanserin sonu geliyor. Kimya devi Alman Bayer, kanser hastalığında devrim yaratacak Nevaxar adlı bir ilaç geliştirdikleri müjdesini verdi. İlaç, tümörün büyümesini sağlayan her şartı yok ederek, hastaların çok daha uzun süre yaşamalarını sağlıyor. Bunun yanı sıra, ilacın tümörde yeni kılcal damarların oluşmasını da engellediği belirtiliyor. Kanser Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Hellmut Augustin, ilacın 1 yıl sonra piyasaya çıkacağını açıkladı.

ORGANLARA ZARARI YOK
PROF. Augustin, yıllar süren araştırmalar sonucunda geliştirdikleri süper ilacın, tümöre kumanda edebildiğine dikkat çekerek, şunları söyledi: "Bir anlamda tümörü aç bırakıyoruz. Bu ilaç, vücuttaki birçok tümörü de tedavi ediyor. İlaç, kansere yakalanan hastaların ölmesini büyük oranda engelleyecek. Kemoterapi ve ışınlanma, vücudun diğer uzuvlarına da zarar veriyordu, ayrıca yan etkileri de oldukça yıpratıcıydı. Bulduğumuz ilaç, vücudun diğer organlarına karşı daha hassas."

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 548
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 26.10.2006 15:36
Umarım bu ,insanları kemiren hastalık bir gün tarih olur
refik Tarih: 26.10.2006 00:08
degerli paylaşımların için teşekkürler
ozlems_o Tarih: 25.10.2006 18:37
bu aralar kanser hastalığına bi çok çözüm bulundu sanırım hergün yeni ve sevindirici haberler duyuyoruz umarım doğrudur.

teşekkürler casper
NaZ Tarih: 25.10.2006 15:16
insallah yok olur bu hastalik
CADIKIZ Tarih: 25.10.2006 13:28
[COLOR=coral]INSALLAH tarih olur :5: