Reading maçında yaşadığı sakatlığın ardından, Cech'in sorunu şiddetli baş ağrıları. Çek kaleci, "Uyanıyosun ve başında inanılmaz bir ağrı oluyor ve bu yüzden sürekli ilaçlarını almak zorunda kalıyosun" dedi.


Pozisyonu hatırlamıyor
Chelsea'nin başarılı kalecisi Petr Cech, Reading maçında yaşadığı sakatlığın etkisinden kurtulmaya çalışıyor. Baş ağrılarının olduğunu söyleyen Çek kaleci, "Bu gerçekten zor durum. Uyanıyosun ve başında inanılmaz bir ağrı oluyor ve bu yüzden sürekli ilaçlarını almak zorunda kalıyosun" dedi. Başında iki metal plaka bulunan 24 yaşındaki file bekçisi, Reading maçındaki pozisyonu hatırlamadığını, hatırladığı tek şeyin başlama vuruşundan önce yapılan el sıkışması olduğunu belirtti. Olay anını sadece bir kere televizyondan izlediğini söyleyen Cech, bu görüntü hakkında konuşmak istemediğini söyledi ve ekledi: "Şu an konsantre olduğum tek şey, tekrar hazır hale gelmek ve idmanlara başlamak."

Hilario formda
Yapılan açıklamada, Çek futbolcunun 3 ay içinde normal idmanlara başlamasının mümkün olmadığı öğrenildi. Aynı maçta sakatlanan Cudicini'n ardından kaleyi devralan Portekizli kaleci Hilario'nun ise formuyla hocası Mourinho'yu memnun etmiş gözüküyor. Reading maçının ardından Şampiyonlar Ligi'nde Barcelona, ligde Portsmouth ve Blackburn maçlarında görev alan 31 yaşındaki kaleci ile Londra ekibi şu ana kadar maç kaybetmedi ve 3 mücadeleden de galibiyetle ayrıldı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 420
favori
like
share
puslukurt Tarih: 30.10.2006 18:20
Bir futbolcu için çok zor bir durum inşallah en kısa zamanda yeşil sahalara döner.. :79: