Özellikle çalışan bayanlara yönelik ürünleri ile büyük beğeni toplayan, giyilebilir moda kavramı ile bayanlarla buluşan Journey, 2006-2007 kış koleksiyonunda da takımları ile ön planda...

Journey"nin yeni sezon ürünleri arasında yer alan etek-ceket ve pantalon-ceket takımlar yine vazgeçilmezler arasında yeralıyor. Yeni sezonda kesimleriyle dikkat çeken takımlarda ceketlerde farklı yaka ve formlar kullanılarak, klasik tarzı bozmadan hazırlanan tasarımlarda çalışan kadının rahatlığı ve sıklığı düşünülmüş.

Sade ve düz kesimlerin yanında detaylarla hareketlendirilen takımlarda, bu sezonun trend renklerinden siyah ile beraber toprak ve gri tonlara ek olarak lacivert tonlar da Journey koleksiyonunda kendini gösteriyor.

Birçok farklı renk seçeneği bulunan pileli, diz altı, korsaj kemerli havuç kesim etekler, blazer, erkeksi, asimetrik, kruvaze kesimlerle hareketlendirilmiş ceketler ile kombinleniyor.

Yeni koleksiyonda yer alan düşük bel, kemer detaylı ve dar kesim sigara pantolonlar gibi bir çok farklı modelin yanı sıra klasik pantolonların kombinesiyle oluşan pantolon-ceket takımlar, şıklığı yanı sıra bayanlara rahatlığı da sunuyor.

Bir çok farklı modeli bayanların beğenisine sunan Journey"de takımların yeni sezon fiyatları 250- 300 YTL. arasında değişiyor.

Sezonun hareket özgürlüğü sağlayan lycra"lı dokumalı kumaşlar, ekoseler, tweed, kaşe gibi kumaşların yanı sıra şifonlarlar, krepler ve jarseler de Journey koleksiyonunda yer aıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 710
favori
like
share