Fırat Parlak Kimdir - Fırat Parlak Resimleri - Fırat Parlak Biyografisi - Fırat Parlak Hakkında - Komedi Dükkanı Fırat Parlak


İşte Komedi Dükkanı'nın Yönetmeni !!!* Ben ne yönetmenim ne oyuncuyum ne de komedyenim. Ben aslında bir televizyoncuyum. Plato Film’in televizyon projelerinden sorumlu yapımcısıyım.

* Hayır asla oyunculuk işini iyi kıvırdım, devam etmeliyim demiyorum. Çünkü televizyon dünyasında bugüne kadar gizemli adamların bir süre sonra kendilerini tutamayıp başka işlere atladıklarını ve sonra nasıl rezil olduklarına çok şahit oldum. O havalara hiç girmem. Ben zaten televizyon dünyasının içindeyim. Bir sürü dizinin, programın yapımcılığını yapıyorum.

* Oyunculuk çok zor bir şeymiş. 35 bölüm çektik. Her bölümde oyun başlayana kadar dakikalarca dua ediyorum. “Allahım ne olur seyirci gülsün” diye... Çünkü seyirci gülmezse çok kötü olur. şu ana kadar hiç gülmeden ayrılan olmadı Allah’a şükür.

* Gizemli yönetmen olduktan sonra bir değişme olmadı hayatımızda. Benim hayatımda bir şey değişmedi ki. Kebapçıda kebap yedikten sonra “Ağabey senden para mı alcağız?” deseler daha güzel olurdu. Ama öyle bir şey olmuyor. Kebabı yiyor parasını da herkes gibi ödüyorum. Çünkü benim yüzümü tanımıyorlar. Yüz binde bir tanıyan çıkıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2457
favori
like
share