Yetiştirip çok iyi paraya satacağız" sloganıyla transfer ettiği Carrusca Karşıyaka maçındaki acemi hareketleri ile büyük tepki çekti, ikinci lig topçusu bile olmadığını gösterdi.

Karşıyaka ile oynanan Fortis Türkiye Kupası maçında ilk onbirde sahaya çıkan Arjantinli Carrusca kendisine tanınan tüm kredileri tüketti. Adnan Polat-Adnan Sezgin ikilisinin, Gerets'in karşı çıkmasına rağmen büyük Adnan Polat-Adnan Sezgin ikilisinin "Yetiştirip çok iyi paraya satacağız" sloganıyla transfer ettiği Carrusca, Karşıyaka maçındaki acemilikleriyle büyük tepki çekti Karşıyaka ile oynanan Fortis Türkiye Kupası maçında ilk onbirde sahaya çıkan Arjantinli Carrusca kendisine tanınan tüm kredileri tüketti.

Adnan Polat-Adnan Sezgin ikilisinin, Gerets'in karşı çıkmasına rağmen büyük umutlarla İstanbul'a getirdiği Carrusca bu maçta topu boş kaleye bile yuvarlayamayıp acemice hareketleriyle tepki çekti. Eric Gerets de Arjantinli'yi ikinci yarıda oyundan almak zorunda kaldı. Carrusca'nın geldiği günden bu yana kulübeye mahkum kalması ise Sarı-Kırmızılı camiada "Adnanlar'ın yapacağı transfer böyle olur. Zamanında da dünyanın en iyi liberosu diye Kocaelispor'dan Kuzmanovski'yi transfer etmişlerdi. Adnanlar bu kafada devam ederlerse Galatasaray daha da küçülür ve üçüncü sınıf topçuların yeri haline gelir" eleştirilerine yol açtı. Carrusca'nın devre arası gönderilmesi gündemde

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 591
favori
like
share
behsat Tarih: 10.11.2006 20:35
YA bu bizim takım bi alem
Geretsin elinde türkiyede kimsede bulunmayan
1-Aydın
2-Ferhat
3-Hasan kabze
4-Sabri
ve daha bir sürü genç varken
NE İNAMOTOSU NE CARRUSCASI
GERETS GENÇLER YAPARSA YAPAR KENDİNE GEL
Numberone Tarih: 10.11.2006 19:30
ßeni tRanSfer etSeLerdi , iyi paraya SatarLardI 3 5 sene sonra :46:
puslukurt Tarih: 10.11.2006 16:38
Galatasarayın bu büyük yıldızını sayın Canaydın beye ve onun yanındakilerine sormak lazım..
kizilay Tarih: 10.11.2006 13:52
sagol kardes
kurtjara Tarih: 10.11.2006 10:31
Ben bu adamı anlamadım gitti, oynamadığı zaman böyle bir yetenek nasıl oynamaz, yedek durur diye tepki gösteriyorlar daha arjantine kadar uçu uzanıyor tepkinin, oynadığı zaman da durumu ortada :20: