Nuri Şahin, Werder Bremen maçındaki oyunuyla takdir topladı...

Almanya Birinci Lig (Bundesliga) takımlarından Borussia Dortmundda oynayan milli futbolcu Nuri Şahin (18), Werder Bremen karşısındaki futboluyla büyük takdir topladı.
Spor dergisi Kicker, "Şahin, cehennemden geçmek zorundaydı" başlığıyla verdiği haberde, bir süreden bu yana form düşüklüğü nedeniyle yedek kulübesinde oturan Nurinin, Werder Bremen karşısında çok iyi bir oyun çıkarttığını, kötü oynadığı dönem ile ilgili olarak da "Cehennemden geçtim. Ancak Bremende bir şansı hak etmiştim. Bunu da iyi kullandım" şeklinde konuştuğunu yazdı.
Nuriyi kötü günlerinde de desteklediği ve her zaman "kariyeri henüz yeni başladı" şeklinde konuştuğu ifade edilen Borussia Dortmundun spor sorumlusu Michael Zorc da Nurinin, yoğun bir şekilde eksikliklerini gidermek için çalıştığını belirtti.
Nurinin çok iyi ilerleme sağladığının sahada görüldüğünü kaydeden Zorc, Nurinin çok olumlu yanları olduğunu, ancak genç bir oyuncudan hemen her şeyi mükemmel yapmasının beklenemeyeceğini sözlerine ekledi.
Zorc, Nurinin 1 saatlik oyundan sonra oyundan alınmasıyla ilgili olarak da uzun zaman yüksek bir tempoyla oynamayan bir oyuncunun belirli bir süre sonra dinlendirilmesi gerektiğini, bunun daha önce de kendisine söylendiğini ifade etti.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 479
favori
like
share
_Sehzade_ Tarih: 13.11.2006 18:16
nuri iyi bir oyuncu ilerde milli takımımızın vazgeçilmezlerinden biri olacağına inanıyorum
ZeuS Tarih: 13.11.2006 14:42
pek takip etmedim.. nasıl oynadığınıda bilmem
MaRaBoGLu61 Tarih: 13.11.2006 14:20
Ben pek beyenmiyorum Nurinin stilini ama Dortmund da oynuyorsa demekki var biseyler bu adamda :5:
Tesekkürler haber icin